Děkuji, beru na vědomí

Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Kamír - info portál

Rady a tipy, Ze života firmy

vloženo 6.10.2016 13:16

Naše jezdkyně, díl 1.: Alena Kozojedová – drobná dívka s velkým talentem

Jedenáctiletá Alena Kozojedová bydlí nedaleko Českého Krumlova ve Zlaté Koruně, malé, ale krásné vesnici nad korytem řeky Vltavy. Do Krumlova dojíždí téměř každý den do školy, navštěvuje tady 6. třídu ZŠ. Škola pro ni ale není nejdůležitější, nejdůležitější jsou koně.

Od mala u koní

Alenka u koní vyrostla. Za první seznámení s koňmi vděčí své mamince, po které zdědila také svou lásku k nim. Dnes se na pastvinách u jejich rodinného domku nachází docela početné stádo, mezi nimi také Alenčini šampioni.

Pobíhá tady mladý pony valášek Sankao Alegres, se kterým sbírá zkušenosti i úspěchy. A nechybí dvě pony klisny: Beruška 4, která je pro Alenku velkou učitelkou, a Charlotte, která jí žádný úspěch nedá zadarmo.

Když má Alenka čas, nebojí se sednout ani na velké koně, ačkoli si na jezdeckou licenci bude muset ještě rok počkat.

 

Se zkušenými a obětavými lidmi za zády

V Alenčině sportovní přípravě figuruje hned několik trenérů, přičemž každý z nich se jí snaží předat to nejlepší a pomoct jí s přípravou. Jezdecké základy a největší podpora přicházela vždy ze strany rodičů Gábiny a Lukáše, kteří s ní absolvují všechny závody. Střídají se v roli trenérů, ošetřovatelů, řidičů, sponzorů a předávají také nedocenitelnou psychickou podporu.

S domácí drezúrní přípravou Alence pomáhá MVDr. Kateřina Košťálová. Za krosovou průpravu do military soutěží vděčí mladá jezdkyně ing. Pavlu Vaňkovi a zkušenosti z bohaté parkurové kariéry získává od fenomenálního parkurového jezdce Jiřího Papouška

Jezdí srdcem a sbírá úspěchy

Ačkoliv je této mladé jezdkyni jen 11 let a není z největších, má obrovské srdce, které dala celé do jezdeckého sportu. Díky svému zapálení a tvrdé dřině má navzdory svému věku na kontě hned několik zajímavých úspěchů.

Pro rok 2016 se stala mistryní České Republiky ve všestrannosti s klisnou Charlotte, k tomu obsadila výborné 2. místo na MČR pony 2016 s Beruškou 4 a zároveň se obou mistrovství zúčastnila také se svým třetím koněm Sankao Alegres, který je nejmladším členem týmu a sbírá zkušenosti.

Kdo nepadá…

Vedle velké spousty úspěchů, které sbírá od začátku své kariéry se ani Alenka nevyhne chybám. Ta největší, která ji opravdu mrzí, byl pád na MČR 2015, díky kterému nedokončila 3. kolo a byla eliminována ze soutěže.

Jak ale potvrdí každý jezdec, kdo nepadá, jezdí pod rámec svých možností…

Alenka se chce do budoucna jen a jen zlepšovat, pracovat na sobě i na svých koních, nevzdat se, ani když se zrovna nebude dařit. Jezdectví jí do života přináší velkou radost a v budoucnu by se také tomuto sportu chtěla věnovat profesionálně.

Koníčky? Hlavně koníčci!

Koně Alence zabírají podstatnou část dne. Když se jim zrovna nevěnuje, ráda spí. A když se ještě náhodou najde nějaký čas, tak jezdí na výlety a v zimě lyžuje, nejraději tyto aktivity podniká se svou rodinou a s přáteli, na které si i přes velkou vytíženost najde čas.

A ještě něco: ačkoliv Alenka nevypadá jako velký jedlík, tak nejraději má pořádnou porci salátu s řízkem. 

 

Alenku sponzorujeme a dodáváme jí jezdecké potřeby a vybavení pro chov koní.

 

RSS kanál - buďte vždy v obraze RSS

 

Kamír ceník 2020

 

Ověřeno zákazníky

12 opravdu dobrých důvodů
proč nakupovat v našem e-shopu s chovatelskými a zemědělskými potřebami

Odrážka solidní prodejce s tradicí
Odrážka prověřená kvalita zboží
Odrážka zboží ověřeno na naší farmě
Odrážka různé možnosti platby a dopravy
Odrážka 8 prodejen s možností osobního odběru zboží 
Odrážka přes 9000 m2 prodejní plochy
Odrážka více než 13 000 položek skladem
Odrážka rychlé dodání zboží
Odrážka bezplatné poradenství
Odrážka sleva na jeden nákup ročně
odrážka možnost dopravy zdarma
odrážka podle dotazníku spokojenosti 100% zákazníků doporučuje 

© 2005 - 2021 KAMÍR a Co spol. s r.o. | tvorba e-shopu UNIPEX CZ s.r.o.