Děkuji, beru na vědomí

Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Kamír - info portál

Rady a tipy

vloženo 30.7.2012 15:45

Jak zabudovat chladící tank na mléko

Přinášíme tip, jak efektivně zabudovat chladící tank na mléko do mléčnice. U článku najdete také fotogalerii.

Mnoho zákazníků kteří připravují rekonstrukce mléčnic stojí před rozhodnutím jaký tank pořídit. Rozhodnutí, zda použít přímé nebo nepřímé chlazení je celkem jasné a důvody pro přímé chlazení jsou velmi přesvědčivé.

To není ale předmětem tohoto článku. Problémem je jak tank který má běžné rozměry 3 – 6 m umístit do mléčnice. Plocha mléčnice má při standardním řešení cca 30 m2 (tank 6 m). Tuto plochu je nutné vydláždit, obložit a často uklízet. Řešením je použít přepažení.

Podařilo se nám u mnoha našich zákazníků nainstalovat chladící tank tak zvaně „do zdi“. Jedná se o systém, kdy se místnost s ležatým tankem přepaží stěnou a vzniknou dvě prostory - strojovna a mléčnice. Výhodou tohoto řešení je malá výměra mléčnice, která musí být obložená, omyvatelná a celkově udržovaná v čistotě.

Při tomto řešení velká většina tanku stojí ve strojovně. To umožňuje všechny instalace vést po povrchu bez zasekávání do zdi. Je to jednoduché, přehledné a snadné pro opravy. Strojovna nemusí být obložená a nijak speciálně udržovaná. Cena stavebních prací se významně sníží a celkově jde o velmi kvalitní řešení.

Pokud uvažujete o výměně chlazení, ozvěte se nám, určitě najdeme vhodné řešení. Máme neocenitelné zkušenosti v dodávkách zařízení pro chlazení mléka.

RSS kanál - buďte vždy v obraze RSS

 

Kamír ceník 2020

 

Ověřeno zákazníky

12 opravdu dobrých důvodů
proč nakupovat v našem e-shopu s chovatelskými a zemědělskými potřebami

Odrážka solidní prodejce s tradicí
Odrážka prověřená kvalita zboží
Odrážka zboží ověřeno na naší farmě
Odrážka různé možnosti platby a dopravy
Odrážka 8 prodejen s možností osobního odběru zboží 
Odrážka přes 9000 m2 prodejní plochy
Odrážka více než 13 000 položek skladem
Odrážka rychlé dodání zboží
Odrážka bezplatné poradenství
Odrážka sleva na jeden nákup ročně
odrážka možnost dopravy zdarma
odrážka podle dotazníku spokojenosti 100% zákazníků doporučuje 

© 2005 - 2021 KAMÍR a Co spol. s r.o. | tvorba e-shopu UNIPEX CZ s.r.o.