Eminent, krmivo pro mini a malé psí šampiony

9.12.2021

Sledujeme novinky v suchém krmivu pro psy a proto jsme pro Vás zařadili do sortimentu Eminent Adult granule pro mini a malá plemena psů.

Vybrat si můžete z nabídky 4 příchutí s různým složením suchého krmiva. Každá příchuť je zaměřena na plemeno či na řešení určitého problému. Jedná se o funkční krmivo, které představuje Eminent v roce 2021 jako novinku. Krmivo je bez lepku – grain free, obohaceno o prebiotika, antioxidanty, chondroprotektiva. I tvar granulí je přizpůsoben malým plemenům. 

Eminent Dog Mini Adult losos 2 kg – krmivo je zaměřeno na zlepšení kvality srsti a slouží jako prevence dermatitidy. Receptura je založena na mase mořských ryb a hydrolyzovaném lososovém proteinu, což v kombinaci s lněným semínkem a lososovým olejem zaručuje vysoký obsah omega-3 mastných kyselin. Jedná se tedy o prevenci dermatitidy a řeší kvalitu srsti. Zároveň se jedná o podporu zubů, dásní, pohybového aparátu. Obsah živočišného proteinu je 80 %.

Eminent Dog Mini Adult kachna 2 kg - suché krmivo pro aktivní psy. Vhodné pro toy, mini a malá plemena psů, která milují sport, pohyb a mají vyšší nároky na energii. Kachní maso v kombinaci s hydrolyzovanými kachními játry je ideální pro psí gurmány, kteří trvají jen na tom nejchutnějším krmivu. Batáty a kořenová zelenina jsou zdrojem vitaminů a minerálů a pomáhají ke zdraví trávicího traktu. Opět mají zajistit podpora zubů, dásní, pohybového aparátu a obsah živočišného proteinu je zde až 85 %.

Eminent Dog Mini Adult jehně 2 kg – krmivo je určené hlavně pro psy náchylné k zažívacím problémům. Vysoký obsah jehněčího masa spolu s jehněčím proteinem poskytne Vašemu pejskovi potřebné živiny a přitom minimálně zatíží jeho trávicí trakt. Obsahuje přírodní antioxidanty, kelpu, glukosamin, chondroitin sulfát, hydrolyzovaný kolagen a MSM. Podporuje zdravé zuby, dásně a pohybový aparát. Vhodné i pro seniory a obézní psy. Zde je obsah živočišného proteinu 75 %.

Eminent Dog Mini Adult hmyz 2 kg – netradiční avšak v poslední době stále oblíbenější krmivo je krmivo s hmyzí složkou. Vhodné pro psy trpící alergiemi na běžně používané zdroje proteinů (drůbeží, hovězí apod.). Obsahuje přírodní antioxidanty, kelpu, glukosamin, chondroitin sulfát, hydrolyzovaný kolagen a MSM. Opět příznivě působí na podporu zubů, dásní, pohybového aparátu.