Kamír - info portál

Naši dodavatelé a partneři

vloženo 20.6.2018 7:34

Naši dodavatelé

Krátké profily našich hlavních dodavatelů. Seznamte se se značkami, které máme v nabídce.

GEA Farm Technologies

Všude, kde se vyrábí mléko nebo jde o chov hospodářských zvířat, je GEA Farm Technologies vždy správnou volbou. Již od roku 1926 je firma známa jako přední světový výrobce technických inovací, integrovaných produktových řešení a efektivní hygieny zvířat. Pomáhá farmářům, aby produkovali mléko, splňující vysoké normy, a to při efektivních nákladech. 

www.gea.com

Pikeur

Pikeur, to je neutuchající láska k jezdeckému sportu. Tradiční jezdecká značka, za kterou stojí nekompromisní kvalita a neustálé inovace. Jezdecké oblečení Pikeur kombinuje funkčnost a módu jako snad žádný jiný výrobce. Podívejte se na nabídku Pikeur & Eskadron v našem e-shopu.

www.pikeur.de

Eskadron

Eskadron je už od roku 1977 synonymem špičkového vybavení pro koně. Oblíbili si ho profesionální jezdci i celé reprezentační týmy. Důvodem je nejen úchvatný vzhled každé kolekce, ale hlavně nekompromisní kvalita materiálů i zpracování. To vše je maximálně podřízeno funkci, nic nezůstává zanedbáno, všechno perfektně sedí. Podívejte se na nabídku produktů Eskadron v našem e-shopu.

Podkovy

Firmu založila Eva Rydelová v roce 1995, od roku 2006 spolupracuje se svým synem Jiřím Bohatou. Předmětem jejich činnosti je nákup a prodej podkovářského zboží, jako jsou podkovy, podkováky a ostatní nářadí a potřeby pro podkováře. Zabývají se, jak maloprodejem tohoto zboží přímo jednotlivým zákazníkum, tak velkoobchodním prodejem do jezdeckých potřeb. Na jejich webových stránkách naleznete největší specializovaný internetový obchod s podkovářským zbožím.

www.podkovy.cz

Premier Equine

Premier Equine je ve svém oboru zárukou prvotřídní kvality a nadčasového designu. Britská značka, která je jedničkou na trhu.

Energys

Krmivo pro koně Energys odpovídá aktuálním trendům současnosti. Tedy přirozenosti. V krmivech této značky je omezeno množství obilovin, které jsou nahrazeny vlákninou, tak aby co nejlépe odpovídala potřebám koní. Výhodou krmiv Energys je možnost sestavit krmné dávky, které vyhovují rekreačnímu, sportovnímu i pracovní využití koní. 

www.energys.cz

Energys hobby

Energys hobby je český výrobce krmiv pro hospodářská zvířata, který nabízí bohatý sortiment krmiv, zajišťujících zdravý vzhled a výkonnost zvířat. Nabídka zahrnuje vysoce kvalitní granule pro různé druhy zvířat bez ohledu na jejich stáří.

www.energyshobby.cz

Nutrilove

Značka Nutrilove  zahrnuje rozsáhlý výběr prémiového suchého i mokrého krmiva pro psy a kočky. Při výrobě granulí, kapsiček a konzerv je kladen vysoký důraz na výběr kvalitních surovin včetně používání čerstvého kuřecího masa, které slouží jako hlavní zdroj bílkovin. Všechny výrobky Nutrilove jsou navíc vyráběny v České republice.

Sítě Pokorný

Společnost byla založena panem Petrem Pokorným v září roku 1990 tj. ve chvíli vzniku volného obchodu v Československé republice. Prvotním zaměřením firmy byla výroba sítí pro lov a chov ryb v sladkovodním rybářství a obchod se sportovními sítěmi. V současné době vyrábí sítě v oborech - sportovní sítě, ochranné sítě na sportoviště, bezpečnostní sítě a ochranné sítě na stavby, sítě pro chov a lov ryb, ichtyologický výzkum, technické a hospodářské sítě, sítě dekoračních - umělecké kompozice, šňůry a lana, sítě pro zemědělství.

www.pokorny-site.cz

 

 

RSS kanál - buďte vždy v obraze RSS

 

Ceník 2021

 

Ověřeno zákazníky

12 opravdu dobrých důvodů
proč nakupovat v našem e-shopu s chovatelskými a zemědělskými potřebami

Odrážka solidní prodejce s tradicí
Odrážka prověřená kvalita zboží
Odrážka zboží ověřeno na naší farmě
Odrážka různé možnosti platby a dopravy
Odrážka 8 prodejen s možností osobního odběru zboží 
Odrážka přes 9000 m2 prodejní plochy
Odrážka více než 13 000 položek skladem
Odrážka rychlé dodání zboží
Odrážka bezplatné poradenství
Odrážka sleva na jeden nákup ročně
odrážka možnost dopravy zdarma
odrážka podle dotazníku spokojenosti 100% zákazníků doporučuje 

© 2005 - 2022 KAMÍR a Co spol. s r.o. | tvorba e-shopu B2B a B2C UNIPEX CZ s.r.o.