Děkuji, beru na vědomí

Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Kamír - info portál

Rady a tipy

vloženo 2.7.2020 12:59

Canvit pro podporu pohybového aparátu psů

Canvit pro podporu pohybového aparátu psů
Venku začíná krásné počasí a je mnoho možností, jak trávit čas se svým mazlíčkem. Ať už aktivně sportujete se psem nebo mu jen chcete dopřát podporu pohybového aparátu, tak je dobré vědět, který výrobek je ten pravý.

Znáte značku Canvit?

Canvit

Pod touto značkou najdete mnoho výrobků pro psy, kočky, koně, ale i další zvířata. Jedná se o značku, která je oblíbená mezi chovateli. Protože sortiment je široký, představíme si nyní 3 druhy výrobku na podporu pohybového aparátu pro psy.

Canvit Chondro  se používá jako prevence kloubních obtíží pro psy do 25 kg. Zajistí rychlou regeneraci kloubů, výrazně zlepší pohyblivost při bolestech kloubů, kulhání a dalších komplikacích na pohybovém aparátu. Je vhodný pro psy s vyšším rizikem pohybových obtíží (stárnoucí psy, aktivní psy a psy trpící nadváhou).

Canvit Chondro Maxi  se používá jako prevence pro psy velkých plemen s váhou nad 25 kg. Je to prevence kloubních obtíží, rychlá regenerace kloubů, výrazné zlepšení pohyblivosti při bolestech kloubů, kulhání a dalších komplikacích na pohybovém aparátu.Canvit Maxi

Canvit Chondro Super je určen pro psy s váhou nad 25 kg a je zdrojem komplexní kloubní výživy pro regeneraci, ochranu a zlepšení hybnosti kloubů obohacenou o účinné látky s protizánětlivým a analgetickým účinkem, pro ochranu poškozených nebo silně namáhaných kloubů u aktivních a nemocných psů.

Oproti předchozím Canvitům tento Canvit Chondro Super obsahuje Glukosamin sulfát, Chondroitin sulfát, MSM a kyselinu hyaluronovou.

Kloubní chrupavky mají omezenou schopnost regenerace a obnovy. U aktivních, nemocných či starých psů dochází k většímu opotřebení chrupavek a tak je potřeba chrupavky podporovat. Zpomalit opotřebení kloubní chrupavky a zlepšit její regeneraci lze tím, že kloubu dodáváme stavební kameny například ve formě kloubní výživy. Základními stavebními kameny chrupavky a kloubních struktur je glukosamin, chondroitin a kolagen. Mezi další látky, které dokážou potlačit zánětlivé procesy a bolestivost kloubu patří také MSM a kyselina hyaluronová.

Vanvit Super

  • Glukosamin sulfát stimuluje metabolismus chondrocytů a zpomaluje degeneraci chrupavky.
  • Chondroitin sulfát váže vodu, udržuje elasticitu chrupavek a Glukosamin sulfát, Chondroitin sulfát, MSM a kyselina hyaluronová blokuje enzymy poškozující chrupavku.
  • MSM je zdrojem organicky vázané síry se silným protizánětlivým a analgetickým účinkem.
  • Kyselina hyaluronová zvyšuje viskozitu kloubní tekutiny, působí protizánětlivě a zlepšuje pohyblivost.
  • Vitamin C se podílí na metabolismu kolagenu a chrání buňky před oxidačním poškozením.

Pokud tedy chcete prodloužit aktivní život svému mazlíčkovi, doporučujeme vyzkoušet tyto doplňky značky Canvit. Jsou ochucené a tak je Váš miláček bude dobře přijímat a nebudete je muset maskovat do jídla nebo „cpát" do krku. Jsou velmi dobře snášeny a Váš pes si je určitě zamiluje.

RSS kanál - buďte vždy v obraze RSS

 

Kamír ceník 2020

 

Ověřeno zákazníky

12 opravdu dobrých důvodů
proč nakupovat v našem e-shopu s chovatelskými a zemědělskými potřebami

Odrážka solidní prodejce s tradicí
Odrážka prověřená kvalita zboží
Odrážka zboží ověřeno na naší farmě
Odrážka různé možnosti platby a dopravy
Odrážka 8 prodejen s možností osobního odběru zboží 
Odrážka přes 9000 m2 prodejní plochy
Odrážka více než 13 000 položek skladem
Odrážka rychlé dodání zboží
Odrážka bezplatné poradenství
Odrážka sleva na jeden nákup ročně
odrážka možnost dopravy zdarma
odrážka podle dotazníku spokojenosti 100% zákazníků doporučuje 

© 2005 - 2021 KAMÍR a Co spol. s r.o. | tvorba e-shopu UNIPEX CZ s.r.o.