Děkuji, beru na vědomí

Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Kamír - info portál

Rady a tipy

vloženo 5.11.2018 18:36

Buďte vidět!

Buďte vidět!
Dny se nám s příchodem zimy krátí a šero přichází již odpoledne, navíc časté mlhy či déšť a sníh mohou zhoršit viditelnost na komunikacích. Nepodceňujte proto své vybavení! Buďte vidět!

Být viděn je v tomto období velmi důležité. Brzo se stmívá a vycházky s vaším čtyřnohým přítelem jsou stále aktuální. V tomto období je dobré se vybavit věcmi s reflexními prvky a nezapomínat ani na vaše zvířecí kamarády. Ideálním příkladem jsou obojky pro psy s reflexními aplikacemi a LED svítící obojkyvodítka pro psy s reflexními prvky, nebo jen světla, která upozorní na to, že jste a kde jste v prostoru. V našem obchodě nabízíme mnoho výrobků s reflexními prvky a to pro psy, kočky, koně i lidi.

Naprostou novinkou jsou bezpečnostní vesty pro psy s reflexními aplikacemi a svítícím LED páskem. Zároveň je možné jako alternativu využít svítící obojek s vodítkem , které je viditelné až na vzdálenost 500 m. To je vzdálenost, kdy řidič v autě může reagovat na vzniklou situaci a v případě, že je Váš pes na silnici nebo v blízkosti silnice, může zamezit nehodě.

Stále oblíbené jsou i LED světla, které lze využít jak na obojek, tak vodítko nebo jen jako přívěšek na kabelku, batoh nebo bundu u dětí.

Vyjít si po práci s koněm na vyjížďku je příjemný odpočinek, dejte však pozor, pokud se domů vracíte již za šera, tmy či se objeví mlha, ať jste náležitě vidět. Minimálně je dobré dát koni reflexní pásky či reflexní set na uzdečku

Vidět je důležité stejně tak jako být viděn.

RSS kanál - buďte vždy v obraze RSS

 

Kamír ceník 2020

 

Ověřeno zákazníky

12 opravdu dobrých důvodů
proč nakupovat v našem e-shopu s chovatelskými a zemědělskými potřebami

Odrážka solidní prodejce s tradicí
Odrážka prověřená kvalita zboží
Odrážka zboží ověřeno na naší farmě
Odrážka různé možnosti platby a dopravy
Odrážka 8 prodejen s možností osobního odběru zboží 
Odrážka přes 9000 m2 prodejní plochy
Odrážka více než 13 000 položek skladem
Odrážka rychlé dodání zboží
Odrážka bezplatné poradenství
Odrážka sleva na jeden nákup ročně
odrážka možnost dopravy zdarma
odrážka podle dotazníku spokojenosti 100% zákazníků doporučuje 

© 2005 - 2020 KAMÍR a Co spol. s r.o., tvorba e-shopu UNIPEX CZ s.r.o.