Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Vyhřívané napáječky

V naší nabídce najdete dva druhy vyhřívaných napáječek: plastové napáječky vyhřívané integrovaným topným kabelem s termostatem a litinové napáječky vyhřívané integrovaným topným tělesem. 

K čemu slouží vyhřívané napáječky?

Vyhřívání napáječek slouží k ochraně napájení proti zamrzání vody v nezateplených stájích a na volných zimovištích.

Vyhřívaná napáječka využívá většinou pro ohřev topný kabel, vmáčknutý do prolisu na spodní straně misky. Některé napáječky (SB 88) mají integrované topné těleso přímo v odlitku misky. Dále se pro vyhřívací napáječky používají topná tělesa různých délek. Do plastových napáječek je nutné montovat těleso s topnou pojistkou.

 Pro montáž vyhřívaných napáječek s provozním napětím 24 V je třeba použít transformátor s patřičným výkonem a krytím. Použití provozního napětí 24 V se používá z důvodu bezpečnosti zvířat i lidí. 

 

Více informací
Řadit podle:
Nalezeno 9 produktů
1

Podívejte se na naší kompletní nabídku napáječek pro skot, ovce a koně.