Do 31.10.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Vlhčené utěrky Septicare na čištění rukou, 80 ks

Čistící vlhčené ubrousky na ruce Septicare kombinují kvalitní čistící prostředek a pevnou utěrku s dvojím zvrásněním, díky tomuto složení jsou ideální pro čištění rukou a dalších povrchů, díky dobrému balení je možné použití ubrousků kdekoliv a kdykoliv.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 60448
Vlhčené utěrky Septicare na čištění rukou, 80 ks Vlhčené utěrky Septicare na čištění rukou, 80 ks
Vlhčené utěrky Septicare na čištění rukou, 80 ks Vlhčené utěrky Septicare na čištění rukou, 80 ks

350,00 Kč bez DPH

C

423,50 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 60448
  • Balení: 1/12
  • Hmotnost v kg: 0,223

Průmyslově vyráběné ubrousky jsou drsné, ubrousky Septicare jsou jemnější a efektivně odstraní různé typy nečistot – olejové skvrny, mastné fleky, čerstvou barvu nebo inkoust. Vhodné pro čištění: kovů, barvou natřených povrchů, bílých tabulí, křídových tabulí, laminovaného dřeva, většiny plastů a dalších povrchů. Nátěry – akrylové, smalt a glazury, epoxidové a latexové barvy. Lepidla – cementová, montážní pěny, silikonová lepidla a epoxidová lepidla. Maziva – olej, těžká maziva, asfalt, tér a další petrolejová a syntetická maziva. Inkoust – kuličková pera, permanentní popisovače, textilní inkoust.

POUŽITÍ: K čištění rukou, odstranění barvy, maziva, lepidla nebo olejových skvrn z různých povrchů. Otevřete víčko balení a odstraňte fólii, protáhněte první ubrousek středem membrány (kříže) ve víčku, víčko nasaďte zpět na dózu. Ubrousky vytahujte mírným tahem z balení skrze membránu. Zamezte vniknutí špíny do balení před jeho použitím. Ubrouskem čistěte daný povrch, dokud špína není odstraněna. Ujistěte se, že povrch je suchý před dalším použitím. Čistící ubrousky nemusí být vhodné pro některé druhy povrchů. Pokud si nejste jisti, že je možné ubrousky použít, vyzkoušejte je nejdřív na menší části povrchu, před použitím na celé ploše. Po použití nezapomeňte uzavřít víčko nádoby, aby ubrousky zůstaly vlhké. Skladujte ve vertikální poloze. Použité ubrousky vhazujte do koše, nesplachujte do záchodové mísy.

VAROVÁNÍ: Držte z dosahu dětí. Vyhněte se kontaktu s očima. V případě, že dojde ke kontaktu uborusku s okem, vypláchněte oko vlažnou, čistou vodou. Pokud se objeví podráždění kůže, omyjte příslušnou část vlažnou, čistou vodou. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte pomoc odborného lékaře. Ubrousky nejezte! Pokud dojde ke spolknutí, okamžitě vyhledejte odbornou lékařskou pomoc, balení vezměte s sebou a ukažte jej lékaři. Balení obsahuje méně než 5% neionogenních povrchově aktivních látek.

SLOŽENÍ: méně než 5% neiontové povrchově aktivní látky, dimethylglutarátu,dále dimehylsukcinát, dimethyladipát, ethanol SD 40, minerální olej, polysorbát 80, glycerin, chlorhexidin diglukonát, isopropyl myristate, polyaminopropyl biguanid, sodium acetát, parfémy, benzyl alkohol, dehydrooctová kyselina, alkyldimethylbenzyl chloridu amonného, alkyl dimethyl ethylbenzyl, amonný chlorid, trimethyl tetradecyl ammonium bromide, dodecyltimethyllammonium bromid, propan-2-diol, aloe barbadensis extrakt. Balení obsahuje 80 ubrousků.

Zákazníci také hledají jako: Vlhčené ubrousky na ruce Septicare

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].