Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Kožená uzdečka QHP Sedna, hnědá, vel. Full

Uzdečka s anatomicky tvarovaným nánosníkem QHP.

  • Anatomicky tvarovaný nánosník a nátylník.
  • Měkké gelové vypodložení.
  • Extra rozšířený nánosník. 
  • Dodávána včetně plátěných otěží se zarážkami.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 60462
Kožená uzdečka QHP Sedna, hnědá, vel. Full Uzdečka kožená QHP Sedna, hnědá
Kožená uzdečka QHP Sedna, hnědá, vel. Full Uzdečka kožená QHP Sedna, hnědá

1 363,64 Kč bez DPH

X

1 650,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 60462
  • Balení: 1/1
  • Hmotnost v kg: 1,3

Kožená uzdečka QHP s anatomicky tvarovaným nánosníkem vyrobeným tak, aby se vyhýbal nejcitlivějším místům na hlavě koně. Speciálně tvarovaný a rozšířený nátylník poskytuje dostatek místa pro uši a snižuje tlak na úpony šíjových svalů, což zvyšuje celkový komfort koně. Nátylník a nánosník jsou doplněny o gelové vypodložení, které poskytuje pohodlí a lépe se přizpůsobí tvaru hlavy. Lícnice mají zapínání na háček, podhrdelník se nechá upravit z obou stran. Uzdečka je dodávána včetně plátěných otěží se zarážkami.

Parametry

ZnačkaQHP
Velikost uzdečekFull (L)

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].