Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Uzdečka Horze Valencia s mexickým nánosníkem, hnědá, vel. X-Full

Kožená uzdečka Horze s mexickým nánosníkem.

  • Podložení středu nánosníku beránkem.
  • Čelenka a nánosník zdobeny jemnými kamínky.
  • Dodávána včetně plátěných otěží se zarážkami.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 72152
Uzdečka Horze Valencia s mexickým nánosníkem, hnědá, vel. X-Full Uzdečka Horze Valencia s mexickým nánosníkem, hnědá, vel. X-Full
Uzdečka Horze Valencia s mexickým nánosníkem, hnědá, vel. X-Full Uzdečka Horze Valencia s mexickým nánosníkem, hnědá, vel. X-Full

1 231,41 Kč bez DPH

A

1 490,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 72152
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,66

Kožená uzdečka s mexickým nánosníkem je uprostřed nánosníku vypodložena umělým beránkem. Uzdečku zdobí řada kamínků na čelence a na horních částech nánosníku. Přezky jsou klasické, z nerezové oceli. Uzdečka je dodávána včetně plátěných otěží se zarážkami.

Parametry

ZnačkaHorze
Velikost uzdečekX-Full (XL)

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].