Ve dnech 15.-19.6.2023 bude z důvodu rekonstrukce kanalizace a vozovky v Pacově v ulici Ferd. Pakosty uzavřena hlavní brána do areálu KAMÍR a Co spol. s r.o. Vjezd do areálu bude možný přes areál společnosti Bluetech s.r.o. z ulice Žižkova. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Udidlo Hackamore Stubben, černé

Udidlo Hackamore značky Stubben v černé barvě.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 85118
Udidlo Hackamore Stubben, černé Udidlo spec. Hackamore Stubben, černé
V
Udidlo Hackamore Stubben, černé Udidlo spec. Hackamore Stubben, černé

1 553,72 Kč bez DPH

X

1 880,00 s DPH

Sleva 20 % Původní cena 1 942,15 Kč bez DPH / 2 350,00 Kč s DPH

K dispozici 3 ks

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 85118
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,35

Speciální typ udidla hackamore značky Stubben. Anatomicky tvarovaný nánosník, měkce polstrovaný. Boční nerezové díly mají vylepšený anatomický tvar, což má na koně  lepší vliv. Nerezové díly nemají ostré hrany, uždění koně nemůže zranit. Délka postranních částí 195x85mm. Dodáváno v černé barvě. Velikost uni.

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].