Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Trakční baterie Varta Professional Dual Purpose AGM 840 060 068, 12V - 60Ah, LA60

Trakční baterie Varta Professional Dual Purpose AGM pro elektrické ohradníky - akumulátor lze nabíjet.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 33351
Trakční baterie Varta Professional Dual Purpose AGM 840 060 068, 12V - 60Ah, LA60 Trakční baterie Varta Professional Dual Purpose AGM 840 060 068, 12V - 60Ah, LA60
Trakční baterie Varta Professional Dual Purpose AGM 840 060 068, 12V - 60Ah, LA60 START STOP AGM TECHNOLOGY PLUS
Trakční baterie Varta Professional Dual Purpose AGM 840 060 068, 12V - 60Ah, LA60 Trakční baterie Varta Professional Dual Purpose AGM 840 060 068, 12V - 60Ah, LA60
Trakční baterie Varta Professional Dual Purpose AGM 840 060 068, 12V - 60Ah, LA60 START STOP AGM TECHNOLOGY PLUS

3 900,00 Kč bez DPH

B

4 719,00  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 33351
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 18,5

IDEÁLNÍ BATERIE PRO:
• OBYTNÉ VOZY
• LODĚ, ČLUNY, PLACHETNICE, apod.
• SOLÁRNÍ ZAŘÍZENÍ

Hlavní výhody:
• Ideální pro výkonné elektrické čluny, jachty a obytné vozy
• Technologie AGM pro vynikající odolnost proti otřesům a vibracím
• Výjimečně dlouhá životnost: až osmkrát vyšší cyklická odolnost ve srovnání s konvenčními bateriemi (až 400 cyklů při 50% hloubce vybití)
• Odolná, zcela utěsněná konstrukce zabraňující vytečení
• Ideální pro pokrytí potřeby elektrické energie při startování a pro napájení veškerých elektrospotřebičů

Hlavní výhodou trakčních baterií VARTA PROFESSIONAL DUAL PURPOSE AGM je cyklická odolnost. Co je to cyklická odolnost? Běžné autobaterie jsou konstrukčně navrženy pro hlavní účel, tedy k nastartování motoru osobního či nákladního automobilu. Tento proces vyžaduje krátkodobý (1 - 5 vteřin), avšak vysoký odběr proudu. Po tomto odběru je autobaterie během jízdy dobíjena, ideálně zpět na plnou kapacitu. Je-li baterie správně udržovaná, dobíjená a pod., nikdy v běžném provozu nedojde k jejímu úplnému vybití (až s koncem životnosti). Proti tomu trakční baterie, kde se toto předpokládá jako jediný dočasný zdroj energie, je konstrukčně navržena pro úplné vybíjení, a to v opakujících se cyklech. Běžnou startovací autobaterii takovéto cyklické zatěžování (opakované nabíjení a vybíjení) silně namáhá, a po několika desítkách cyklů začne ztrácet kapacitu.

VARTA PROFESSIONAL DUAL PURPOSE AGM – vysoce výkonné trakční baterie, vyvinuté pro nejmodernější elektrické čluny, jachty, obytné vozy a přívěsy. Jsou vhodné pro pohon elektromotorů, ale i pro napájení spotřebičů. Využívají technologie Absorbent Glass Mat (elektrolyt zasáknutý ve skelném rounu), která poskytuje rezervy energie umožňující dlouhodobé napájení více elektrických zařízení. Jsou zcela bezúdržbové, vyznačují se minimálním samovybíjením a minimálním plynováním. Jsou zcela bezpečné, nehrozí zde vylití – únik elektrolytu. Životnost baterií VARTA PROFESSIONAL DUAL PURPOSE AGM je zhruba 400 cyklů při vybíjení na 50% DOD (depth of discharge = hloubka vybití).

O výrobci: VARTA Automotive AG – evropská základna celosvětově aktivní sekce společnosti 'Johnson Controls Power Solutions', jedné z částí amerického smíšeného koncernu JCI, Inc., se sídlem v Milwaukee, USA. Široký sortiment vyráběný v 8 závodech ve 4 evropských zemích: Německu, Francii, Španělsku a České republice.

Zpětný bezplatný odběr starých a použitých baterií - akumulátorů - článků provádíme v místě naší provozovny a to během pracovní doby.

Nabíjet baterie typu AGM lze pouze nabíječi, které mají režim pro nabíjení akumulátorů AGM/GEL.

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: