Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Topné těleso karbon InterHeat pro lampy InterHeat - 900 W

Karbonové infrazářiče InterHeat jsou zatím nejmodernější a nejefektivnější v oblasti zdravého odchovu mláďat. Interheat Carbon Protector je ochranná karbonová lampa pracující na bázi zahřívání uhlíkových vláken. Má vysokou účinnost, dlouhou životnost, je bezpečná a efektivní. Podstatně redukuje náklady na vytápění, vysoký účinek a dlouhá živostnost karbonových lamp.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 50884
Topné těleso karbon InterHeat pro lampy InterHeat - 900 W Topné těleso karbon InterHeat 900 W
Varianty

559,50 Kč bez DPH

B

677,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 50884
 • Hmotnost v kg: 0,2

Efektivita a zdraví v odchovu mláďat - Infračervené záření je jako teplo, kterým nás ohřívá slunce a stejně jej tak vnímáme. Na rozdíl od tepla z kovových, plastových či keramických výhřevných těles a radiátorů tepelné záření o této vlnové délce paprsků proniká hlouběji do těla zvířat (není důležité, zda je červená či čirá).

Charakteristika a výhody:

 • Vysoká účinnost – využívá 98,4 % energie.
 • Mimořádná mechanická odolnost.
 • Vysoký bezpečnostní standard - při naklonění o více jak 30° se sama vypne (ochrana proti nechtěném kontaktu s hořlavým materálem).
 • Odolné topné infra těleso z karbonových vláken s dlouhou životností.
 • Snadná výměna topného tělesa, snadné nasunutí po stisknutí tlačítka.
 • V porovnání s plynovým vytápěním: -  nehrozí hromadné úhyny při selhání ventilace -  neprodukuje škodliviny a emise CO -  není nutné tak intenzivní větraní jako u plynových zářičů s ohledem na produkci CO = úspora energie.
 • Snižuje výskyt respiratorních chorob.
 • Odolnost proti vodě IPX4.
 • CE certifkováno.

Vlákono 600 W a 900 W je určeno pro lampu obj. číslo 50881 (lampa 600 - 900 W)

Vlákono 1 200 W a 1 500 W je určeno pro lampu obj. číslo 50882 (lampa 1 200 - 1 500 W)

Parametry

Výkon900 W

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].