Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Termoboty ELT Kingston, černé - vel. 38

Zimní termoboty značky ELT v černé barvě. 

  • Vpředu šněrování.
  • Uvnitř vyteplené.
  • Protiskluzová podrážka.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 77789
Termoboty ELT Kingston, černé - vel. 38 Termoboty ELT Kingston vyšší, černé, vel. 38

735,54 Kč bez DPH

X

890,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 77789
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 1

Zimní polovysoké termoboty značky Elt jsou vyrobeny z nepromokavého materiálu. Uvnitř mají příjemný kožíšek, šněrování na tkaničky. Spodek je vyroben z gumy a má pevnou protiskluzovou podrážku. 

Materiál: 100% polyester 

Parametry

Velikost bot38
ZnačkaELT

Zákazníci také hledají jako: zimní boty ELt Kingston

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].