Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Solární panel 12V/25W LACME pro elektrický ohradník DUAL D3, D4, D5, SECUR 300, 500

Solární panely dobíjejí baterie ohradníku a snižují tak četnost dobíjení 12V baterie – akumulátoru ze sítě 230V. Ultra kompaktní polycristalinová technologie. Hliníkový rám odolný proti nárazu. Dodáváno se 2 držáky pro montáž na Secur 300, 500.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 33905

2 300,00 Kč bez DPH

B

2 783,00  Kč s DPH

Skladem

Související zboží

Další produkty

Popis produktu

  • Objednací číslo: 33905
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 4,58
  • Značka: LACME S.A.S.

Panely slouží k dobíjení baterie a jejich výběr výkonu je doporučován ke zdroji tak, aby po dobu vegetačního období zajišťovaly dobíjení baterie bez potřeby dalšího dobíjení. Při dlouhodobě podmračeném období a při krátkých dnech to nemusí ale postačovat a pak je baterii třeba dobít ze sítě. Solární panely se musí vždy provozovat s baterií. Panel je třeba umístit tak, aby jej nic nestínilo, směrem k jihu a co nejvíce kolmo ke slunci. Jiné umístění snižuje výkon. Výkonnost snižuje i zaprášení panelu např. pylem.

Při použití se zdroji DUAL je panel možno přichytit ke schránce 34 388, u zdrojů SECUR lze panel přichytit přímo na ohradník pomocí úchytů, které jsou součástí panelu.

Selektronickým regulátorem, který zabraňuje přebíjení baterie. Ultra kompaktní polycristalinová technologie.

Rozměry: 55 x 40 cm

Zákazníci také hledají jako: solární panel pro elektrické ohradníky LACME, solární panel pro ohradník, solární panel pro LACME DUAL D3, solární panel pro LACME DUAL D4

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: