Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Sirup Topvet Močopohlavní aparát, 1l

Sirup sloužící na podporu akutních i chronických zánětů močopohlavního aparátu značky Topvet.

  • zvyšuje odolnost těla proti virům a bakteriím
  • chronické močopohlavní záněty
  • český výrobce Topvet

Více informací o produktu

Objednací číslo: 71096
Sirup Topvet Močopohlavní aparát, 1l Sirup Topvet Močopohlavní aparát, 1l
Sirup Topvet Močopohlavní aparát, 1l Sirup Topvet Močopohlavní aparát, 1l
Sirup Topvet Močopohlavní aparát, 1l Sirup Topvet Močopohlavní aparát, 1l
Sirup Topvet Močopohlavní aparát, 1l Sirup Topvet Močopohlavní aparát, 1l

302,61 Kč bez DPH

B

348,00  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 71096
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,45
  • Značka: TOPVET - MVDR. Jiří Pantůček

SIRUP MOČOPOHLAVNÍ APARÁT

PRO KONĚ  - DOPING FREE

O níže uvedených surovinách je historicky známo a je dohledatelné v literatuře, že slouží k podpoře při problémech v oblasti močopohlavního aparátu. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a další cenné látky, které slouží k podpoře při akutních i chronických zánětech. Lichořeřišnice větší – jedná se o účinné rostlinné „antibiotikum“ sloužící jako podpora při akutních i chronických zánětech. Brusinka obecná - je zdrojem antioxidantů, které pomáhají tělo chránit před volnými radikály a oxidačním stresem. Brusinka podporuje správnou funkci močových cest a inulin v ní obsažený tlumí záněty. Echinacea (Třapatka nachová) – tato indiánská léčivka má silný imunostimulační účinek. Zvyšuje odolnost těla proti virům i bakteriím.

 

SLOŽENÍ: Invertní fruktózový sirup, Lichořeřišnice větší vodný extrakt, Brusinka obecná vodný extrakt, Třapatka nachová vodný extrakt, Vitamín C

NÁVOD K POUŽITÍ: Hříbatům podávejte 10 ml přípravku 2 × denně. Pro dospělé koně podávejte 20 ml 2 × denně. Podávejte ještě 10 dnů po vymizení klinických projevů nemoci. Pro zajištění účinnosti je nutné podávat 2 × denně! Tekutá forma se velmi dobře aplikuje v potravě.

UPOZORNĚNÍ: Používejte dle návodu k použití. Pouze pro zvířata.
DOBA POUŽITELNOSTI: 30 měsíců od data výroby

SKLADOVÁNÍ: Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí a nepoučených osob.

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: