Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Repelent Farnam Tri-Tec Fly, 946 ml

Vysoce účinný repelent pro koně s obsahem opalovacího krému. Repelent je vhodný při klidovém režimu i mírné fyzické zátěži.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 86089
Repelent Farnam Tri-Tec Fly, 946 ml Repelent Farnam TRI-TEC Fly, 946 ml
Repelent Farnam Tri-Tec Fly, 946 ml Repelent Farnam TRI-TEC Fly, 946 ml

739,67 Kč bez DPH

C

895,00 s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 86089
  • Balení: 1/12
  • Hmotnost v kg: 1,07

Velmi účinný repelent vhodný na pastviny a mírnou zátěž. Obsahuje sluneční krém. Repelent proti hmyzu, který je vhodný na pastviny a pro mírnou fyzickou zátěž. Odpuzuje a zabíjí mouchy a další hmyz 7 až 14 dní na jedinou aplikaci. Zabíjí a odpuzuje mušky koňské, pokojové, stájové, venkovní, lesní a pastvinové. Dále chrání před komáry, moskyty, ovády, vší a klíšťaty. Obsahuje sluneční krém a chrání tak zejména koně bez pigmentu. Recept na bázi vody, který nepodráždí citlivá místa.

Návod k použití:

Před použitím dobře protřepejte. Aplikujte na čisté a suché místo. Před nanesením lze aplikované místo umýt šamponem. Může být aplikován jako sprej nebo nátěr. Při aplikaci jako nátěr používejte gumové rukavice. Vyvarujte se aplikaci přípravku do očí, nosu nebo huby. Aplikujte hojně pro nejlepší výsledky. V počátku reaplikujte každých 5-7 dní v normálních klimatických podmínkách. Jakmile se ochrana postupně buduje, reaplikujte každých 10-14 dní podle potřeby. Pro kontinuální zachování ochrany reaplikujte také po každém umytí, sprchování nebo silném dešti.

 

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: