Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Glycerínové mýdlo na kožené výrobky Rapide, 250 gr

Glycerínové mýdlo nejvyšší kvality značky Rapide.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 81674
Glycerínové mýdlo na kožené výrobky Rapide, 250 gr Mýdlo glycerinové na kož. výrobky Rapide, 250 gr
Glycerínové mýdlo na kožené výrobky Rapide, 250 gr Mýdlo glycerinové na kož. výrobky Rapide, 250 gr

221,49 Kč bez DPH

B

268,00  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 81674
  • Balení: 1/12
  • Hmotnost v kg: 0,25

Rapide Glycerine saddle soap je glycerinové mýdlo nejvyšší kvality určené pro jemné a důkladné čištění výrobků z hladké kůže, jako jsou sedla, uzdy, boty, bundy, kožené moto kombinézy, rukavice, kožený nábytek atd. Snadno odstraňuje skvrny, zbytky prachu a potu. Proniká hluboko do struktury kůže, čistí a zvláčňuje. Kůži rovněž vyživuje a dodává jí přirozený lesk. Po vyčištění a vyschnutí doporučujeme ošetřit kůži některým z dalších výrobků péče o kůži Rapide (Leathercream-grease, Leather gel nebo Leatherwax, případně Waterproof spray).

Návod k použití:
Naneste mýdlo na vlhký hadřík nebo vlhkou houbičku a aplikujte na kůži. Lze si rovněž připravit mýdlovou vodu. Nechte vsáknout a po zaschnutí setřete suchou čistou látkou. Nepoužívejte na semiš. Uchovávejte mimo dosah dětí !

Obsahuje 30% a více mýdla a parfémy

Zákazníci také hledají jako: mýdlo na kůži, glycerínové mýdlo na kůži, ošetření kůže

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: