Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Bavlněné průvlečky s poutkem, černé

Průvlečky Harry´s Horse fixně daná vzdálenost mezi podbřišníkem, udidlem a rukama brání koni zvedat hlavu nebo vystrčit nos více dopředu, než kolik mu to průvlečky dovolí.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 88235

421,49 Kč bez DPH

B

510,00  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 88235
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,4

Průvlečky z bavlněného popruhu mají na koncích průvleček karabiny a dvě kožená poutka s očkem. Jsou to dlouhé otěže připevněné k podbřišníku, ať už po stranách nebo mezi předníma nohama. Odtud jdou skrze kroužky udidla do rukou jezdce, který může upravovat jejich délku. Fixně daná vzdálenost mezi podbřišníkem, udidlem a rukama brání koni zvedat hlavu nebo vystrčit nos více dopředu, než kolik mu to průvlečky dovolí. Průvlečky mohou splnit svůj účel - pokud je používá zkušený jezdec, krátkodobě a jako pomocný prostředek. 

Před použitím ošetřete kožené části přípravkem na kůži a pravidelně je ošetřujte, tím prodloužíte životnost výrobku a zachová si delší čas pružnost a barvu.

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: