Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Kožený protiokopávací podbřišník Kentaur Nice, černý - vel. 130 cm

Kožený podbřišník značky Kentaur s gumou na obou stranách.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 84205
Kožený protiokopávací podbřišník Kentaur Nice, černý - vel. 130 cm Podbřišník protiok. Kentaur Nice, černý, 130 cm

2 438,02 Kč bez DPH

B

2 950,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 84205
  • Hmotnost v kg: 0,28
  • Značka: Kentaur Saddlery s.r.o.

Kožený protiokopávací podbřišník značky Kentaur vyrobený z kůže ASCOT. Podbřišník má gumu na obou stranách. Na přání možno objednat v hnědé barvě ve velikosti 110-150 cm. 

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].