Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Polyfenoly pro koně Mikrop, 1 kg

Minerální doplněk pro koně s antioxidačními účinky nově v sortimentu.

 • Vysoký obsah flavonoidů.
 • Působí při vyváženosti minerálního profilu.
 • Napomáhá k lepšímu využití energie.
 • Kvalitativní zvýšení všech parametrů ejakulátu hřebců.
 • Dobrý příjem krmiva i při zvýšených denních teplotách.
 • Významné snížení pocení během zátěže.
 • Napomáhá ke stabilitě vnitřního prostředí koní v zátěži.
 • Rychlejší čas regenerace organismu po zátěži.
 • Zvýšený repelentní účinek vůči bodavému hmyzu.
 • Pro výživu, ochranu a regeneraci kloubních chrupavek a tkání.
 • Vhodné i pro preventivní podávání.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 73247
V

Sleva 16 % původní cena 1 021,74 Kč bez DPH / 1 175,00 Kč s DPH

860,87 Kč bez DPH

X

990,00  Kč s DPH

K dispozici 2 ks

Popis produktu

 • Objednací číslo: 73247
 • Balení: 1
 • Hmotnost v kg: 1

 

Polyfenoly jsou 100% rostlinné látky zpracované nanotechnologií o průměru 60 μm. Patří mezi antioxidanty nejčastěji se vyskytující v ovoci a zelenině. Polyfenoly řetězovými reakcemi nejúčinněji snižují počet volných radikálů v organismu zvířete a významně brání poškození

buněk a tkáně.

 

Antioxidační účinky - Polyfenoly dokáží ničit volné radikály, zabraňují oxidaci - stárnutí organismu a napomáhají upravit jeho zdravý chod. Antioxidanty jsou schopné vyřadit částici volného radikálu a zlikvidovat ji dříve, než vyvolá řetězovou reakci. Mezi významné antioxidanty patří např. vitamín E, C, betakaroten, selen či zinek. Jedním z účinných polyfenolů, který se nachází v této krmné surovině je také resveratrol, který je 30x účinnější než vitamín C. Studie ukázaly, že polyfenoly poskytují ochranu proti vzniku chronických onemocnění jako kardiovaskulární onemocnění, infekce, stárnutí, astma a působí proti tvorbě krevních sraženin. Chrání organismus před ultrafialovým zářením, pomáhají hojení a rychlé regeneraci celého organismu.

 

Naše surovina pochází z těch nejteplejších a nejúrodnějších částí Podunajské nížiny. Po šetrném vyselektování vyzrálých a zdravých semen révy vinné (Vitis Vinifera) jsme získali super zdravou surovinu. Tato surovina podléhá několikanásobným laboratorním rozborům, kterými se prověřuje čistota hroznového zrna vůči různým plísním, třinácti alergiím a zdraví škodlivým cizorodým látkám.

 

Mleté hroznové zrno je ostré a tvrdé jako sklo. Proto jeho konzumace u koní může způsobit zdravotní problémy nebo úhyn. Ostré tvary hroznového zrna se snadno zadřou do slepého nebo tenkého střeva a mohou způsobit zánět, či smrt. Při klasickém mletí hroznového zrna vznikají částice o velikosti 400 μm. Mají strukturu jako štípaný kámen, neabsorbují vodu a ostré tvary jsou extrémně nebezpečné. Oblé tvary hroznového zrna rozbité nanotechnologií na 60μm jsou bezpečné a nikdy nezpůsobí zánět ve střevech. Takto mechanicky narušená struktura dokáže absorbovat vodu. Při aplikací polyfenolů do krmiva je příjem tohoto krmiva i při vysokých denních teplotách výborný. Oblé tvary jsou bezpečné a nikdy nezpůsobí zánět ve střevech. Prémiová krmná surovina je 100% bioaktivní. Neobsahuje žádné chemické sloučeniny nebo uměle přidané komponenty. Na její účinnosti se podílí skupina přibližně 3000 různých polyfenolitických látek, např. katechiny, epikatechin, kvercetin, rutin, resveratrol, anthokyaniny a flavonoidy. Rovněž obsahuje nesmírné množství makroprvků a mikroprvků. Rozměr povrchu hroznového jadérka je přibližně 1 cm². Konkurenční technologie dokáže jedno hroznové zrno zpracovat na 10 cm². Naše nanotechnologie dokáže zpracovat jedno hroznové zrno až na 50 cm².

 

Flavonoidy jsou významné sloučeniny se silným protizánětlivým účinkem, které se vyskytují ve vyšším množství, především v léčivých rostlinách a patří mezi rostlinné pigmenty. Jejich účinek je zkoumán především díky pozitivnímu vlivu na kardiovaskulární systém. Naše polyfenoly je možné z tohoto pohledu zařadit mezi suroviny s vysokým obsahem flavonoidů. Z výsledků analýz můžeme konstatovat, že vzorek "Polyfenol" vykazuje silnou antioxidační aktivitu, která je srovnatelná s aktivitou léčivých rostlin a koření 9,77 ± 2% mg TEAC / g. Pro lepší představivost uvádíme i hodnoty aktivity přepočítány v % inhibice radikálů - 77,44% ± 0,09. Hodnoty nad 60% se berou jako vysoká antioxidační aktivita.

 

Účinky polyfenolů na koně:

Působí při vyváženosti minerálního profilu.

 Napomáhá k lepšímu využití energie.

 Kvalitativní zvýšení všech parametrů ejakulátu hřebců.

 Dobrý příjem krmiva i při zvýšených denních teplotách.

 Významné snížení pocení během zátěže.

 Napomáhá ke stabilitě vnitřního prostředí koní v zátěži.

 Rychlejší čas regenerace organismu po zátěži.

 Zvýšený repelentní účinek vůči bodavému hmyzu.

 Pro výživu, ochranu a regeneraci kloubních chrupavek a tkání.

 Vhodné i pro preventivní podávání.

 

Složení: 100% rostlinné polyfenoly zpracované nanotechnologií v průměru na 60 μm. Obsah vlákniny 63% +/- 1%. Skladujte v suchu bez přímého slunečního světla. Dávkování: Viz. tabulka dávkování uvedená na etiketě produktu. Před a po velké zátěži se může množství krmiva zdvojnásobit. Odměrka je součástí balení. Zarovnaná odměrka váží 20g. Spotřebovat do 24 měsíců od data výroby.

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: