Ve dnech 15.-19.6.2023 bude z důvodu rekonstrukce kanalizace a vozovky v Pacově v ulici Ferd. Pakosty uzavřena hlavní brána do areálu KAMÍR a Co spol. s r.o. Vjezd do areálu bude možný přes areál společnosti Bluetech s.r.o. z ulice Žižkova. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Plastová hluboká miska proti mravencům vhodná i pro kokry, mix barev - průměr 21 cm, výška 11 cm

Hluboká plastová miska výrobce Georgeplast s protiskluzem která má okolo misky drážku. Nalitím vody do drážky po obvodu misky zabráníte přístupu mravenců do krmiva v misce. Možno využít i pro kokry.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 50747
Plastová hluboká miska proti mravencům vhodná i pro kokry, mix barev - průměr 21 cm, výška 11 cm Plastová hluboká miska proti mravencům, mix barev, malá, Průměr 21cm, výška 11cm, hloubka 6cm
Plastová hluboká miska proti mravencům vhodná i pro kokry, mix barev - průměr 21 cm, výška 11 cm Plastová hluboká miska proti mravencům, mix barev, malá, Průměr 21cm, výška 11cm, hloubka 6cm

49,59 Kč bez DPH

C

60,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 50747
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,08

Barva: dle aktuální nabídky (růžová, šedá, modrá, černá). V případě zájmu kontaktujte pracovníka prodejny nebo připište barevné provedení do poznámky objednávky.

50747: Průměr 21 cm, výška 11 cm, hloubka 6 cm

50748: Průměr 29,5 cm, výška 15,5 cm, hloubka 10 cm

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].