Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Paznehtářská fixační klec - masný skot

Pozinkovaná konstrukce, stěny z vodovzdorné překližky, dubová podlaha. Čelní koš, podvozek a zadní dveře nejsou součástí dodávky.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 33575
Varianty

58 500,00 Kč bez DPH

C

70 785,00  Kč s DPH

Není skladem
Běžně do 10 dnů

Související zboží

Další produkty

Popis produktu

  • Objednací číslo: 33575
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 420

Možnost očkovat, odebírat krev, kontrolovat a měnit ušní známky, ošetřovat paznehty, pomoc při porodech a zjišťovat březost.

Možnost doplnit čelním košem pro snazší uchycení rohatých zvířat, zadními dveřmi a podvozkem pro jednoduchou manipulaci viz související produkty.

Paznehtářská fixační klec má krční fixaci, zařízení na vyvěšení zvířete s převodem, zvedání pro všechny nohy, posuvné boční dveře, otočné uchycení pro rozbrusku, držák na spray. Klec lze doplnit podvozkem a zadními dveřmi.

Dojný skot

Multifunkční klec je určena k fixaci zvířete pro provádění veterinárních zákroků a k ošetření. Konstrukce je žárově zinkovaná. Možnost dalšího příslušenství - záchytného koše, podvozku a zadních dvířek. Rozměry klece jsou navrženy s ohledm na co nejúčelnějsí polohu zvířete během fixace a bezpečnost obsluhy. Hnotnost klece tj. cca 410 kg odpovídá masivnímu provedení konstrukce.

Vnější rozměry (D x Š x V): 1860 x 1470 x 1950 mm
Vnitřní rozměry (D x Š x V): 1750 x 840 x 1550 mm

Masný skot

Stejné provedení klece jako typ pro dojený skot jen s upravami (výška... ) Ke kleci lze dokoupit i jednotlivá příslušenství jako například fixační koš, podvozek a zadní dvířka. Ovládání je zabezpečeno pomocí řetězového převodu. Hnotnost klece tj. cca 420 kg odpovídá masivnímu provedení konstrukce.

Fixace zvířat je zabezpečena:

  • fixační čelo
  • podbřišník
  • řetězy

Všechna výše jmenovaná příslušenství sloužící k přímé fixaci zvířat jsou součástí dodávky. Podlaha je vybavena dubovými fošnami. Klec je pozinkována a dále je použita voděvzdorná překližka. Velikost je vhodná pro chovná masná plemena s plemenným býkem ve stádě.

Vnější rozměry (D x Š x V): 1960 x 1470 x 2000 mm
Vnitřní rozměry (D x Š x V): 1850 x 840 x 1600 mm

pozn.: Nově se klec pro skot vyrábí o 10 cm delší než klec pro dojný skot.

Zákazníci také hledají jako: paznehtářská fixační klec pro skot, klec na paznehty, paznehtování skotu, mobilní fixační klec

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: