Do 31.10.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Pamlsek pro psy Dokas kostičky s hmyzem a batáty, 70 g

Batátové kostičky, které obsahují sušené cvrčky a moučné červy. Kostičky jsou plné kvalitních proteinů, mastných kyselin, vitamínů a minerálů. Navíc skvěle chutnají! 

  • Pro psy s alergií a citlivým zažíváním.
  • Snadno stravitelná odměna.
  • Kvalitní pretein.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 51906
Pamlsek pro psy Dokas kostičky s hmyzem a batáty, 70 g Pamlsek pro psy Dokas kostičky s hmyzem a bat 70 g.
Pamlsek pro psy Dokas kostičky s hmyzem a batáty, 70 g Pamlsek pro psy Dokas kostičky s hmyzem a bat 70 g.

65,22 Kč bez DPH

C

75,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 51906
  • Balení: 1/10
  • Hmotnost v kg: 0,1
  • Značka: Dokas

Pamlsky Dokas jsou bez konzervantů, umělých barviv, dochucovadel a glycerinu. Sáček má praktické uzavírání, pamlsky tak zůstanou déle čerstvé a voňavé.

Složení: vedlejší rostlinné produkty, batáty 29 %, sušení mouční červi (tenebrio molitor) 20 %, sušení cvrčci (gryllus testaceus) 5 %.

Analýza: hrubé bílkoviny 27,9 %, hrubé oleje a tuky 8,1 %, hrubé popeloviny 2,9 %, hrubá vláknina 3,4 %, vlhkost 13,3 %.

Podávejte jako odměnu.
Zajistěte dostatek pitné vody.
Po otevření pečlivě uzavřete zipem a skladujte v suchu a chladu.
Balení obsahuje kyslíkový absorbér pro uchování kvality výrobku.

Zákazníci také hledají jako: Hmyzí pamlsek pro psy Dokas, pamlsek Dokas pro psy s hmyzem, pamlsek pro psy Dokas, pamlsek Dokas pro psy s červy

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].