Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Pamlsek pro psy Dokas kostičky s hmyzem a batáty, 70 g - Před expirací nebo datem minimální trvanlivosti

Expirace 6/2024

Batátové kostičky, které obsahují sušené cvrčky a moučné červy. Kostičky jsou plné kvalitních proteinů, mastných kyselin, vitamínů a minerálů. Navíc skvěle chutnají! 

  • Pro psy s alergií a citlivým zažíváním.
  • Snadno stravitelná odměna.
  • Kvalitní pretein.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 51906
Pamlsek pro psy Dokas kostičky s hmyzem a batáty, 70 g - Před expirací nebo datem minimální trvanlivosti Pamlsek pro psy Dokas kostičky s hmyzem a bat 70 g.

50,00 Kč bez DPH

X

56,00 s DPH

Sleva 24 % Původní cena 66,07 Kč bez DPH / 74,00 Kč s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 51906
  • Balení: 1/10
  • Hmotnost v kg: 0,1
  • Značka: Dokas

Pamlsky Dokas jsou bez konzervantů, umělých barviv, dochucovadel a glycerinu. Sáček má praktické uzavírání, pamlsky tak zůstanou déle čerstvé a voňavé.

Složení: vedlejší rostlinné produkty, batáty 29 %, sušení mouční červi (tenebrio molitor) 20 %, sušení cvrčci (gryllus testaceus) 5 %.

Analýza: hrubé bílkoviny 27,9 %, hrubé oleje a tuky 8,1 %, hrubé popeloviny 2,9 %, hrubá vláknina 3,4 %, vlhkost 13,3 %.

Podávejte jako odměnu.
Zajistěte dostatek pitné vody.
Po otevření pečlivě uzavřete zipem a skladujte v suchu a chladu.
Balení obsahuje kyslíkový absorbér pro uchování kvality výrobku.

Zákazníci také hledají jako: Hmyzí pamlsek pro psy Dokas, pamlsek Dokas pro psy s hmyzem, pamlsek pro psy Dokas, pamlsek Dokas pro psy s červy

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].