Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Ochranný spray Anthrolan-N, 200 ml

Černý ošetřující sprej na kopyta, paznehty a jinou tkáň rohovinového typu, který vytváří film a obsahuje olej. Tvoří ochranný film. Chrání před vlhkostí a jinými škodlivými faktory (moč, močůvka atd.). Kvůli svému intenzivnímu černému zabarvení je Anthrolan®-N ideální i pro zkrášlení kopyt závodních a výstavních koní.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 30061
Ochranný spray Anthrolan-N, 200 ml Ochranný spray Anthrolan-N na paznehty, kopyta a rohovinu, 200 ml
Ochranný spray Anthrolan-N, 200 ml Ochranný spray Anthrolan-N na paznehty, kopyta a rohovinu, 200 ml

175,00 Kč bez DPH

A

211,75  Kč s DPH

Skladem

Poradna

 • Složení přípravku
  Eva Janáčková, 05.03.2020 21:25:39
  Dobrý den, prosím jaké je složení přípravku.
  • RE: Složení přípravku
   Ondra, 23.03.2020 7:45:34
   Dobrý den, omlouváme se pozdější odpověď, ale čekali jsme na vyjádření dodavatele. Složení výrobku: černá inkoustová značkovací barva na bázi rozpouštědla, oleje pro péči o kůži, směs plynů propan – butan.

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: