Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Obojek pro kočky Max and Molly, Movie, 22 - 35 cm

Max and Molly obojky jsou nejen cool, ale také super bezpečné a pohodlné! Mají bezpečnostní přezku a rolničku. Vaše kočka si bude užívat jedinečnou sendvičovou konstrukci - dekorativní vrstva extra silného nylonu nahoře, měkké polstrování uvnitř a moderní lehce schnoucí anti-alergenní neoprén dole, který nedráždí krk. Všechny obojky značky Max and Molly mají bezpečnostní sponu, která se v případě uvíznutí uvolní, aby nedošlo k uškrcení.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 50922

161,16 Kč bez DPH

C

195,00  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 50922
  • Hmotnost v kg: 0,08

Hledáte jedinečný kočičí obojek? Max and Molly obojky jsou nejen cool, ale také super bezpečné a pohodlné! Vaše kočka si bude užívat jedinečnou sendvičovou konstrukc - dekorativní vrstva extra silného nylonu nahoře, měkké polstrování uvnitř a moderní lehce schnoucí anti-alergenní neoprén dole, který nedráždí krk. Všechny obojky značky Max and Molly mají bezpečnostní sponu, která se v případě uvíznutí uvolní, aby nedošlo k uškrcení. Otevírá se, když vaše kočka běží kolem domu nebo skáče na strom a něco ji zachytí. Výstražný zvoneček může zachránit život ptákům v případě, že je Vaše kočka příliš hladová nebo abyste ji mohli najít, pokud se schovává. Malý exta kroužek vám umožní zavěsit vaši oblíbenou ID - značku v případě, že se ztratí.

Smart ID tag na každém obojku. Unikátní program ochrany ztracených zvířat. Už jste někdy ztratili svého mazlíčka .. byť jen na 5 minut? Věříme, že každý obojek by měl mít identifikační štítek, který si můžete zaregistrovat online a ostatní tak mají přístup ke všem potřebným informacím, aby se mazlíčci mohli bezpečně vrátit majiteli. Připojte se k programu Exclusive SMART ID TAG programu Max and Molly. Všechny naše obojky mají SMART ID TAG.

Aktivovat online: id.max-molly.com

Velikosti: Pouze jedna velikost

Materiál: Polyester

Pokyny pro údržbu: pouze jemné mytí v pračce.

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: