Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Oběžné čerpadlo pro napáječky ZPS Komfort

Přívod ø: 1" / Výkon tělesa (W): 3 000 / Způsob ohřevu: nepřímý / Provnozní tlak (at.): 1-5 / Kontrola chodu: optická a akustická / Digitální ukazatel teploty: ano

Více informací o produktu

Objednací číslo: 33596
Oběžné čerpadlo pro napáječky ZPS Komfort Oběžné čerpadlo pro napáječky ZPS Komfort
Oběžné čerpadlo pro napáječky ZPS Komfort Oběžné čerpadlo pro napáječky ZPS Komfort

42 000,00 Kč bez DPH

C

50 820,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 33596
  • Balení: 1/-/-
  • Hmotnost v kg: 13,22
  • Značka: LISTER GmbH

Oběhové čerpadlo s integrovaným topným tělesem na 230 V zajišťuje konstantní oběh vody ve vodovodním okruhu. S pomocí neustálého pohybu přihřívané vody v okruhu, zamezíte jejímu zamrzání v potrubí. Termostat ohřevu nastavuje konstantní teplotu vody. Integrované oběhové čerpadlo je určeno na pitnou vodu. Maximální délka okruhu (potrubí 1“) může být až 250m. Uzavřený vyhřívací systém, je bezúdržbový. Vyhřívací těleso není v přímém kontaktu s vodou. Vzhledem k nepřímému ohřevu vody v potrubí nemůže dojít k poškození vyhřívacího tělesa v důsledku usazování vodního kamene. Ovládací panel má přepínač pro letní a zimní provoz. V letním režimu se čerpadlo automaticky spouští na ½ hodiny za den, aby se zabránilo zadření čerpadla. V zimním režimu, termostat udržuje provozní teplotu v čerpadle. Čerpadlo z bronzu je schváleno pro nakládání s pitnou vodou. Integrované vyhřívací těleso je zapojeno do sítě 230 V a má výkon 3000 W ON/OFF přepínač a tepelná pojistka optimálně reguluje teplotu vody v oběhu. Obsahuje rovněž igitální ukazatel teploty vody na displeji skříňky (zelená kontrolka). Porucha se signalizuje opticky červenou kontrolkou a akustickým signálem (92-96 dB).

Nutné znalosti:

Chovatelské a zootechnické výrobky nabízené společností KAMÍR a Co spol. s r. o. vyžadují určitou úroveň znalostí a zkušeností v oboru. Používání těchto výrobků je nutné přizpůsobit druhu, plemeni a kategorii chovaných zvířat, jejich zdravotnímu stavu a podmínkám, kde jsou zvířata držena apod. V případě pochybností o vhodnosti použití výrobku doporučujeme konzultaci s odborníkem, naším odborným poradcem nebo veterinářem.

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].