KAMIR

Nepromokavá deka Elt Economic s vyvýšeným krkem, 200g, zelená - 155 cm

Zateplená 200g nepromokavá deka značky Elt v zelené barvě.

  • Zateplení 200 g vyvýšení na krku. 
  • Velmi pěkné provedení.
  • Vhodná jako deka do chladných dnů. 
  • Oblíbený typ. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 78848
Nepromokavá deka Elt Economic s vyvýšeným krkem, 200g, zelená - 155 cm Deka nepr. ELT Economic, vyvýš. 200g, zelená,155cm
Nepromokavá deka Elt Economic s vyvýšeným krkem, 200g, zelená - 155 cm Deka nepr. ELT Economic, vyvýš. 200g, zelená,155cm
Varianty

1 396,69 Kč bez DPH

X

1 690,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 78848
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 2,6

Nepromokavá  zateplená deka 200 g značky Elt v zelené barvě je vhodná do deštivých a chladných dnů. Je vyrobena z prodyšného materiálu 600 D. Voděodolná vodní sloupec 3000mm. Deka má vyvýšený krk, křížové zapínání pod břichem, krytku na ocas, pásky pod ocas, na prsou zapínání na přezky a suchý zip. Vysoké rozparky umožňují dobré napasování na koně, kroužky umožňují připnutí krčního dílu. Deka má možnost Clip systému - je možné ji kombinovat s jinými vrstvami dek. 

Materiál: 100% polyester 

Zákazníci také hledají jako: nepromokavka pro koně Elt Economic

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].