Zboží zakoupené v e-shopu v období od 1.12. do 24.12.2023 můžete vyměnit až do 15.1.2024. Pozor! Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Nepromokavá deka Elt Economic s fleecem, vínová - vel. 125 cm

Lehce zateplená nepromokavá deka značky Elt ve vínové barvě. 

  • Velmi pěkné provedení.
  • Vhodná jako přechodová deka. 
  • Oblíbený typ. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 80603
nové
Nepromokavá deka Elt Economic s fleecem, vínová - vel. 125 cm Deka neprom. ELT Economic fleece, vínová, 125 cm
Nepromokavá deka Elt Economic s fleecem, vínová - vel. 125 cm Deka neprom. ELT Economic fleece, vínová, 125 cm
Nepromokavá deka Elt Economic s fleecem, vínová - vel. 125 cm Deka neprom. ELT Economic fleece, vínová, 125 cm

1 528,93 Kč bez DPH

B

1 850,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 80603
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 2,6

Nepromokavá lehce zateplená deka značky Elt ve vínové barvě je vhodná jako přechodová nebo do mírně chladných dnů. Je vyrobena z prodyšného materiálu 600 D. Voděodolná vodní sloupec 3000mm. V oblasti kohoutku je měkké polstrování, deka má křížové zapínání pod břichem, krytku na ocas, pásky pod ocas, na prsou zapínání na přezky a suchý zip. Vysoké rozparky umožňují dobré napasování na koně, kroužky umožňují připnutí krčního dílu. Deka má možnost Clip systému - je možné ji kombinovat s jinými vrstvami dek. 

Materiál: 100% polyester 

Parametry

Velikost125
ZnačkaELT

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].