Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Mýdlová pěna KIMCARE GENERAL - antibakteriální 1 l

Luxusní mýdlová pěna na ruce KIMCARE s antiseptickým účinkem nestéká z rukou a poskytuje příjemný zážitek z umývání. Může snížit čas na umývání a spotřebu vody.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 66697
Mýdlová pěna KIMCARE GENERAL - antibakteriální 1 l Mýdlová pěna KIMCARE GENERAL - antibakteriální 1 l
Mýdlová pěna KIMCARE GENERAL - antibakteriální 1 l Mýdlová pěna KIMCARE GENERAL - antibakteriální 1 l

305,00 Kč bez DPH

C

369,05  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 66697
  • Balení: 1/6
  • Hmotnost v kg: 1

1 litr vystačí na 2500 dávek - vyžaduje méně časté doplňování. Jednorázová kartuš a dávkovací pumpička snižuje ucpávání a únik mýdla.

Mycí prostředky z naší nabídky jsou rychlé a snadno použitelné, a na toaletách poskytují vysoký standard osobní hygieny. Produkty KIMBERLY-CLARK PROFESSIONAL s pokročilým složením napomáhají udržet ruce bez bakterií , což je nejúčinnější metoda snižování nebezpečí přenosu infekce.

Navíc je mýdlo v uzavřené kazetě ochráněno před kontaminací ze vzduchu a ta se postupně smršťuje, čímž se snížuje objem odpadů.

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: