Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Gelové mýdlo na kožené výrobky Rapide, 500 ml

Velmi kvalitní gelové mýdlo na kůži od firmy Rapide.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 81668
Gelové mýdlo na kožené výrobky Rapide, 500 ml Rapid, mýdlo na kožené výrobky, 500 ml
Gelové mýdlo na kožené výrobky Rapide, 500 ml Rapid, mýdlo na kožené výrobky, 500 ml

285,12 Kč bez DPH

B

345,00 s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 81668
  • Balení: 1/6
  • Hmotnost v kg: 0,5

Rapide leather soapie gel je velmi kvalitní přírodní mýdlo ve formě gelu speciálně vyvinuté na čištění a údržbu kůže. Perfektní pro kozačky, ostatní obuv, uzdy a další kožené výrobky jako jsou tašky, pásky, sedla, boty, moto kombinézy, rukavice, kožený nábytek, atd. Tento vysoce kvalitní produkt je vyroben z dokonale vyváženého složení přírodních materiálů. Uvolní hluboce zanesené nečistoty a udržuje kůži jemnou a pružnou.
Návod k použití: vetřete přípravek do kůže krouživými pohyby houbičkou nebo čistým hadříkem dokud nezmizí viditelné zbytky přípravku a po uschnutí vyleštěte suchým hadříkem. Pro úplné ošetření kůže doporučujeme dále ošetřit přípravkem Rapide Leather Dressing, Leather gel nebo Leathercream-grease.

Varování. Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Při požití vypláchněte ústa, nevyvolávejte zvracení. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím vody. Při zasažení očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Skladujte v uzavřeném obalu.
Obsahuje ?15 - < 30% mýdla a parfémy.

 

Zákazníci také hledají jako: mýdlo na kůži, gelové mýdlo na ošetření kůže

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: