Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Mobilní přístřešek EURO 6x3m (bez ohradních panelů)

Venkovní přístřešek pro koně nebo pro skot se skládá ze střešní konstrukce, plachty a kotvících trnů. Přístřešek neobsahuje žádné ohradní panely.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 34546

31 000,00 Kč bez DPH

C

37 510,00  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 34546
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 200

Tento venkovní přístřešek pro koně dobře čelí povětrnostním vlivům díky pevné konstrukci vlastní výroby. Přístřešek má víceúčelové využití, ale především je určen pro dočasný úkryt hospodářských zvířat - koňů, skotu, ovcí, jako sklad steliv a krmiv, případně strojů. Přístřešek nesmí sloužit k úkrytu lidí.

Poznámka: Jde pouze o střešní konstrukci, tato varianta neobsahuje ohradní panely Ty je nutno zakoupit zvlášť. 
Pro základní sestavu jsou potřeba 4 ks - Panel ohradní 3m obj. číslo 34300. Pro případné další členění je možné dokoupit panely s dveřmi obj. číslo 34301 viz fotogalerie.
Případně se podívejte na druhou variantu, kompletní venkovní box pro koně, který obsahuje obvodové panely.

Přístřešek obsahuje:

  • Konstrukce přístřešku z pozinkované oceli
  • Krycí plachta
  • Kotvící trny

Pro stavbu je nutné použít 4 x Panel ohradní pozink, 6 příček, v. 1,6m, řetízek, délka 3,00 m (obj.č. 34300). Nejsou součástí dodávky.

Zákazníci také hledají jako: přístřešek pro skot, ovce, koně

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: