Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Bylinná regenerační mast na kopyta s vavřínovým olejem Eliott - 450 ml

Mast na kopyta s vavřínovým olejem a panthenolem značky Eliott.

  • Podporuje růst rohoviny.
  • Obnovuje funkčnost. 
  • Antibakteriální účinky. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 73776
Bylinná regenerační mast na kopyta s vavřínovým olejem Eliott - 450 ml Mast na kopyta s vavřínovým olejem Eliott 450 ml
Varianty

235,54 Kč bez DPH

B

285,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 73776
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,5

Kopytní mast podporuje optimální růst kopyt a jejich elastičnost. Přírodní látky působí do hloubky rohoviny a obnovují její funkčnost. Je vhodná nejen na běžné ošetření zdravých kopyt, ale rovněž na kopyta drobivá, vylamující se, suchá a pomalu rostoucí.

Bylinná regenerační mast na kopyta Eliott s vavřínovým olejem napomáhá obnovit pružnost a pevnost problémových kopyt. Díky vysokému podílu velmi kvalitního vavřínového oleje a panthenolu mast stimuluje růst kvalitnější rohoviny kopyta. Vavřínový olej má antibakteriální a antimykotické účinky. Aplikuje se zejména v korunkové oblasti.

 

Účinná látka: Vazelína, Parafin, Lanolin, Panthenol, Vavřín, olej

 

Číslo schválení ÚSKVBL: 039-12/C

 

 

Zákazníci také hledají jako: mazání na kopyta Eliott

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].