Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Liz minerální PhytoVers, hlístopudný, 20 kg

Liz pro koně ve výhodném 20kg balení.

  • Hlístopudný efekt.
  • Esenciální oleje z 10 rostlin.
  • Antiparazitní účinky.
  • Velice chutný.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 71188
Liz minerální PhytoVers, hlístopudný, 20 kg Liz minerální PhytoVers, hlístopudný, 20 kg
Liz minerální PhytoVers, hlístopudný, 20 kg Liz minerální PhytoVers, hlístopudný, 20 kg

686,96 Kč bez DPH

C

790,00  Kč s DPH

Není skladem
Běžně do 10 dnů

Popis produktu

  • Objednací číslo: 71188
  • Balení: 1/27
  • Hmotnost v kg: 20

Minerální liz Star Bloc Osvior Phyto Vers pro koně, dobytek, ovce a kozy 20 kg s antiparazitálními účinky - schváleno pro využití v ekologickém zemědělství. Krmný solný minerální liz pro ovce, kozy, pro přežvýkavce dobytek, vhodné pro koně. Esenciální oleje z 10 bylin zaručují hlístopudný efekt, vhodný pro EKO zemědělství.

Na antiparazitálním efektu se podílí 10 rostlin:  

pelyněk (antihelminticum, podporuje zažívání, působí desinfekčně), vratič obecný (hlístopudný, posilující a desinfekční účinek), tymián (protizánětlivé účinky, prevence kašle, hlístopudný), cicvárová semínka (hlístopudný efekt) a další ingredience s příznivými přirozenými účinky: česnek, mech z Korsiky, samčí kapradina, divoká mrkev, merlík a granátové jablko. 

Obsah látek v 1 kg:

makroprvky - fosfor 4%, vápník 14%, horčík 4%, sodík 8%; mikroprvky - zinek 8000 mg, mangan 6700 mg, měď 20 mg, jód 80 mg, kobalt 40 mg, selen 30 mg.

Návod k použití

Star Bloc Osvior PHYTO-VERS ponechat zvířatům k dispozici ad libitum, 3 měsíce po vyhnání na pastvu a během přeskupování na podzim. Předpokládaná spotřeba 100-150 g na den a kus skotu a nebo 30-50 g denně u koz a ovcí. Předložit volně k dispozici 1 kbelík na 10 ks skotu a nebo pro 25 ks ovcí a koz.  

Zákazníci také hledají jako: liz pro koně PHYTO-VERS

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: