Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Líheň Covatuto Maxi 24

Líheň Covatutto 24 ECO poloautomatická - domácí elektrická umělá líheň kuřat, drůbeže na 24 vajec líheň na kuřata, drůbež. Rozdíl proti modelu Covatutto 24 je pouze v jednoduché plastové stěně spodního korpusu.

Maximální počet vajec v líhni: slepice 24, husa 6, kachna 20, krůta 16, perlička 30, bažant 30, koroptev 42, křepelka 70.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 44484

3 016,53 Kč bez DPH

B

3 650,00  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 44484
  • Balení: 1/46
  • Hmotnost v kg: 4,4
  • Značka: Albert Kerbl GmbH

Vajíčka se otáčejí díky pohyblivému dnu, která je přišroubované k manuálně ovládanému táhlu z boku líhně. Při pohybu dna se vajíčka odvalují od dělících přepážek, lamel. Přepážky se vkládají podle velikosti vajec, ale dostatečně volně tak, aby se vajíčka mohla otáčet. Vajíčka se otáčejí tam a zpět jediným, plynulým pohybem ruky, několikrát za den. Lamely je možné nastavit tak, aby vejce měla 2 – 5 mm vůli. Kompaktní spodní díl líhně je vybaven nádržkou na vodu. Pro každou velikost líhně je plocha vodní hladiny přesně tak velká, aby se za konstantní teploty a proudění vzduchu udržovala optimální vlhkost v líhni. Proudění vzduchu a rovnoměrnou teplotu v celé líhni zajišťuje ventilátor, který běží, i když termostat vypne topení. To zajišťuje topný kabel v silikonové izolaci, stočený do spirály v rámečku kolem ventilátoru.

Soubory ke stažení

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: