Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Lepidlo na paznehty SEPTICARE II BOND EXPRESS XL 250 ml sada

Rychletvrdnoucí lepidlo Septicare II Bond Express nyní v novém formátu XL 250 ml se používá k lepení dřevěných špalků k rohovině paznehtu nebo na vyspravení rohoviny.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 30018

1 060,00 Kč bez DPH

B

1 282,60  Kč s DPH

Skladem

Související zboží

Další produkty

Popis produktu

  • Objednací číslo: 30018
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,2
  • Značka: UKAL ELEVAGE

Rychletvrdnoucí lepidlo Septicare II Bond Express nyní v novém formátu XL 250 ml se používá k lepení dřevěných špalků k rohovině paznehtu nebo na vyspravení rohoviny. Předností tohoto lepidla je rychlá, snadná a čistá aplikace. Pro aplikaci lepidla je třeba směšovací nástavec a aplikační pistole (postačí klasické rámové pistole). Doba aplikace lepidla na špalek je 3 vteřiny, doba fixace špalku k rohovině je 15 vteřin a během 30 vteřin intenzivně přilne. Lepidlo skladujte a používejte při teplotách od 0°C do 40°C. Při těchto teplotách je lepidlo schopné si zachovat své adhezní vlastnosti.

Součástí balení je:

- 1x 250ml lepidlo
- 1x 10 směšovacích nástavců
- 1x Pistole
- 1x Rukavice
- 10x paznehtní podložka 112 mm

Zákazníci také hledají jako: Septicare 2 bond express XL 250 ml, Lepidlo Septicare, Lepidlo na paznehty Septicare

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: