Nově můžete využít speciální dopravu zdarma v ČR při nákupu nad 60 000 Kč bez DPH i u zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.
Využijte také dopravu zdarma pro standardní zásilky  při nákupu nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko.

KAMIR

Krmivo pro morčata Avicentra Special, 1 kg

Pestré složení tohto kompletního krmiva pro močata dáva Vašmu morčeti dobrý základ pro růst. Vyvážené krmivo pro morčata vhodné pro dlouhodobé krmení.

  • Bohaté na vlákninu pro dobré trávení.
  • Splňuje denní výživové požadavky.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 51098
Krmivo pro morčata Avicentra Special, 1 kg Krmivo pro morčata Avicentra Special, 1 kg

39,29 Kč bez DPH

C

44,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 51098
  • Balení: 1/10
  • Hmotnost v kg: 1
  • Značka: Propesko

Složení: pšenice, kukuřice, oves celý, čirok, peluška, úsušky pícnin, svatojánský chléb, kukuřičné vločky, hrachové vločky, podzemnice loupaná, banánové chipsy, extrudované obiloviny.

Zákazníci také hledají jako: Avicentra morče, Krmivo pro morče Avicentra, Krmivo pro morčata Special

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].