Ve dnech 15.-19.6.2023 bude z důvodu rekonstrukce kanalizace a vozovky v Pacově v ulici Ferd. Pakosty uzavřena hlavní brána do areálu KAMÍR a Co spol. s r.o. Vjezd do areálu bude možný přes areál společnosti Bluetech s.r.o. z ulice Žižkova. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Krmivo pro morčata Avicentra Special, 1 kg

Pestré složení tohto kompletního krmiva pro močata dáva Vašmu morčeti dobrý základ pro růst. Vyvážené krmivo pro morčata vhodné pro dlouhodobé krmení.

  • Bohaté na vlákninu pro dobré trávení.
  • Splňuje denní výživové požadavky.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 51098
Krmivo pro morčata Avicentra Special, 1 kg Krmivo pro morčata Avicentra, Speciál, 1 kg
Krmivo pro morčata Avicentra Special, 1 kg Krmivo pro morčata Avicentra, Speciál, 1 kg

40,00 Kč bez DPH

C

46,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 51098
  • Balení: 1/10
  • Hmotnost v kg: 1
  • Značka: Propesko

Složení: pšenice, kukuřice, oves celý, čirok, peluška, úsušky pícnin, svatojánský chléb, kukuřičné vločky, hrachové vločky, podzemnice loupaná, banánové chipsy, extrudované obiloviny.

Zákazníci také hledají jako: Avicentra morče, Krmivo pro morče Avicentra, Krmivo pro morčata Special

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].