Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Dřevěná králíkárna - 3 kotce, 70 x 70 cm

Kvalitní ručně vyráběný 3 kotcový kotec pro králíky vyrobený z kvalitního dřeva v České Republice. Kotec je vyrobený ze dřeva, nezateplený - zateplená je pouze střecha. Kotec je postavený na nožičkách, které jsou opatřeny plastovou krytkou. Podlážka uvnitř kotců je mírně zkosená a v zadní části kotce je štěrbina, aby došlo k odvodu moči ven z kotce. Kotec lze jednoduše čistit vyndáním přední příčky - prkna. Dviřka jsou opatřena pletivem a zajištěna petlicí.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 50905

6 363,64 Kč bez DPH

C

7 700,00  Kč s DPH

Skladem

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: