Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Kartáč na drátěném výpletu, délka 200 cm, průměr 45 mm

Tento typ kartáčů slouží k rozsáhlému množství aplikací, mezi než patří čištění válcových otvorů, průchozích či neprůchozích, čištění potrubí, ale také jako kartáče do filtračních zařízení.

  • Průměr 45 mm.
  • Délka 200 cm.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 11216
nové
Kartáč na drátěném výpletu, délka 200 cm, průměr 45 mm Kartáč na drátěném výpletu 200 cm, průměr 45 mm

160,00 Kč bez DPH

C

193,60 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 11216
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,45
  • Značka: Kartáčovna Koloveč, spol. s r.o.

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].