Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Jezdecké podkolenky Horze Bamboo, 3 páry v balení - černo-červené, vel. 39-41

Jezdecké podkolenky z aktuální podzimní kolekce Horze.

  • 3 páry v balení - příznivá cena.
  • Aktraktivní kombinace barev. 
  • Velmi kvalitní materiál.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 78242
Jezdecké podkolenky Horze Bamboo, 3 páry v balení - černo-červené, vel. 39-41 Podkolenky Horze Bamboo, 3balení, černo-víno.39-41

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 78242
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,12

Jezdecké podkolenky jsou vyrobeny z prodyšného materiálu obsahující bambus. Silnější materiál na chodidle. Logo Horze. Podkolenky jsou v balení 3 páry a každé mají jiné zbarvení. 

Materiál: 80% bamboo- viskoza, 17% polyamid, 3% elastan 

Parametry

BarvyČerná, Červená
Velikost ponožek39-40, 39-42
ZnačkaHorze

Zákazníci také hledají jako: jezdecké ponožky Horze Bamboo

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].