Závodní must have seznam Barbory Kamírové

16.3.2016

Barbora Kamírová je několikanásobnou mistryní ČR ve všestrannosti jak v pony kategoriích, juniorech, tak mezi mladými jezdci. Další vavříny posbírala také na drezúrních mistrovstvích (např. 1. místo na MČR v roce 2014 v soutěži družstev, 2. místo za rok 2014 na MČR v kategorii junior). Na svém kontě má také nespočet úspěšných startů v zahraničí a v roce 2015 se již po čtvrté účastnila Mistrovství Evropy ve všestrannosti.

Barbora při závodech spoléhá v první řadě na své koně a na sehraný tým lidí, kteří jí pomáhají a bez nichž by se neobešla. 

A jak je to s vybavením, bez kterého si Barbora nedokáže představit start na důležitém závodě? Zeptali jsme se jí a dostali jsme tento „must have“ seznam:

 

1. Drezúrní sedlo Devoucoux

Barbora našla perfektní sed a největší spokojenost v drezúrních sedlech francouzské značky Devoucoux. Toto sedlo jí umožnuje velmi těsný kontakt s koněm a zaručuje pevný a dobrý sed. 

 

2. Uzdečky Kentaur

Uzdečky Kentaur Barbora používá na všechny své koně jak v tréninku, tak na závodech. Uzdečky jsou z velmi kvalitního materiálu a mají velice líbivý design. 

 

 

3. Chrániče Dalmar Carbon

Neodmyslitelnou součástí výbavy při krosech jsou chrániče Dalmar Carbon. Díky svému karbonovému jádru perfektně chrání nohy koně i v náročných podmínkách.

 

 

4. Jezdecké oblečení Litex

Stejně jako mnoho dalších jezdců si i Barbora Kamírová zamilovala kvalitu a skvělý design jezdeckého oblečení značky Litex.

 

5. Jezdecké rukavice Roeckl

Jezdecké rukavice Roeckl jsou mezi jezdci oblíbené pro své jemné a kvalitní zpracování. Díky kvalitním materiálům a perfektnímu střihu výborně sedí a umožnují maximální kontakt s koněm. 

 

 

6. Prasátko pro štěstí

Tohle dřevěné prasátko pro štěstí nosí Barbora v kapse při každém důležitém závodě. Časem už se dost ošoupalo, přišlo o uši i o ocásek, ale bez něj to prostě nejde!