Děkuji, beru na vědomí

Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Kamír - info portál

Rady a tipy

vloženo 16.3.2016 13:28

Závodní must have seznam Barbory Kamírové

Závodní must have seznam Barbory Kamírové
Přečtěte si, bez jakého vybavení si mladá a úspěšná jezdkyně Barbora Kamírová nedokáže představit žádný závod.

Barbora Kamírová je několikanásobnou mistryní ČR ve všestrannosti jak v pony kategoriích, juniorech, tak mezi mladými jezdci. Další vavříny posbírala také na drezúrních mistrovstvích (např. 1. místo na MČR v roce 2014 v soutěži družstev, 2. místo za rok 2014 na MČR v kategorii junior). Na svém kontě má také nespočet úspěšných startů v zahraničí a v roce 2015 se již po čtvrté účastnila Mistrovství Evropy ve všestrannosti.

Barbora při závodech spoléhá v první řadě na své koně a na sehraný tým lidí, kteří jí pomáhají a bez nichž by se neobešla. 

A jak je to s vybavením, bez kterého si Barbora nedokáže představit start na důležitém závodě? Zeptali jsme se jí a dostali jsme tento „must have“ seznam:

 

1. Drezúrní sedlo Devoucoux

Barbora našla perfektní sed a největší spokojenost v drezúrních sedlech francouzské značky Devoucoux. Toto sedlo jí umožnuje velmi těsný kontakt s koněm a zaručuje pevný a dobrý sed. 

 

2. Uzdečky Kentaur

Uzdečky značky Kentaur Babora používá na všechny své koně jak v tréninku, tak na závodech. Uzdečky jsou z velmi kvalitního materiálu a mají velice líbivý design. Najdete je v našem e-shopu.

 

 

3. Chrániče Dalmar Carbon

Neodmyslitelnou součástí výbavy při krosech jsou chrániče Dalmar Carbon. Díky svému karbonovému jádru perfektně chrání nohy koně i v náročných podmínkách.

 

 

4. Jezdecké oblečení Litex

Stejně jako mnoho dalších jezdců si i Barbora Kamírová zamilovala kvalitu a skvělý design oblečení značky Litex. Podívejte se třeba na tohle krásné závodní sako v našem e-shopu nebo si přečtěte více o jezdecké kolekci Litex.

 

5. Rukavice Roeckl

Rukavice Roeckl jsou mezi jezdci oblíbené pro své jemné a kvalitní zpracování. Díky kvalitním materiálům a perfektnímu střihu výborně sedí a umožnují maximální kontakt s koněm. 

Také rukavice Roeckl koupíte levně v našem e-shopu.

 

 

6. Prasátko pro štěstí

Tohle dřevěné prasátko pro štěstí nosí Barbora v kapse při každém důležitém závodě. Časem už se dost ošoupalo, přišlo o uši i o ocásek, ale bez něj to prostě nejde! 

 

 

RSS kanál - buďte vždy v obraze RSS

 

Kamír ceník 2020

 

Ověřeno zákazníky

12 opravdu dobrých důvodů
proč nakupovat v našem e-shopu s chovatelskými a zemědělskými potřebami

Odrážka solidní prodejce s tradicí
Odrážka prověřená kvalita zboží
Odrážka zboží ověřeno na naší farmě
Odrážka různé možnosti platby a dopravy
Odrážka 8 prodejen s možností osobního odběru zboží 
Odrážka přes 9000 m2 prodejní plochy
Odrážka více než 13 000 položek skladem
Odrážka rychlé dodání zboží
Odrážka bezplatné poradenství
Odrážka sleva na jeden nákup ročně
odrážka možnost dopravy zdarma
odrážka podle dotazníku spokojenosti 100% zákazníků doporučuje 

© 2005 - 2020 KAMÍR a Co spol. s r.o., tvorba e-shopu UNIPEX CZ s.r.o.