Beru na vědomí

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Kamír - info portál

Rady a tipy

Závodní must have seznam Barbory Kamírové

Závodní must have seznam Barbory Kamírové
Přečtěte si, bez jakého vybavení si mladá a úspěšná jezdkyně Barbora Kamírová nedokáže představit žádný závod.

Barbora Kamírová je několikanásobnou mistryní ČR ve všestrannosti jak v pony kategoriích, juniorech, tak mezi mladými jezdci. Další vavříny posbírala také na drezúrních mistrovstvích (např. 1. místo na MČR v roce 2014 v soutěži družstev, 2. místo za rok 2014 na MČR v kategorii junior). Na svém kontě má také nespočet úspěšných startů v zahraničí a v roce 2015 se již po čtvrté účastnila Mistrovství Evropy ve všestrannosti.

Barbora při závodech spoléhá v první řadě na své koně a na sehraný tým lidí, kteří jí pomáhají a bez nichž by se neobešla. 

A jak je to s vybavením, bez kterého si Barbora nedokáže představit start na důležitém závodě? Zeptali jsme se jí a dostali jsme tento „must have“ seznam:

 

1. Drezúrní sedlo Devoucoux

Barbora našla perfektní sed a největší spokojenost v drezúrních sedlech francouzské značky Devoucoux. Toto sedlo jí umožnuje velmi těsný kontakt s koněm a zaručuje pevný a dobrý sed. 

 

2. Uzdečky Kentaur

Uzdečky značky Kentaur Babora používá na všechny své koně jak v tréninku, tak na závodech. Uzdečky jsou z velmi kvalitního materiálu a mají velice líbivý design. Najdete je v našem e-shopu.

 

 

3. Chrániče Dalmar Carbon

Neodmyslitelnou součástí výbavy při krosech jsou chrániče Dalmar Carbon. Díky svému karbonovému jádru perfektně chrání nohy koně i v náročných podmínkách.

 

 

4. Jezdecké oblečení Litex

Stejně jako mnoho dalších jezdců si i Barbora Kamírová zamilovala kvalitu a skvělý design oblečení značky Litex. Podívejte se třeba na tohle krásné závodní sako v našem e-shopu nebo si přečtěte více o jezdecké kolekci Litex.

 

5. Rukavice Roeckl

Rukavice Roeckl jsou mezi jezdci oblíbené pro své jemné a kvalitní zpracování. Díky kvalitním materiálům a perfektnímu střihu výborně sedí a umožnují maximální kontakt s koněm. 

Také rukavice Roeckl koupíte levně v našem e-shopu.

 

 

6. Prasátko pro štěstí

Tohle dřevěné prasátko pro štěstí nosí Barbora v kapse při každém důležitém závodě. Časem už se dost ošoupalo, přišlo o uši i o ocásek, ale bez něj to prostě nejde! 

 

 

RSS kanál Kamír a Co spol. s r.o.
buďte vždy v obraze
RSS

 

Kamír ceník 2018

 

Ověřeno zákazníky

9 opravdu dobrých důvodů
proč nakupovat v e-shopu Vše pro farmu

 

Odrážka nízké ceny
Odrážka prověřená kvalita zboží
Odrážka trvale přes 9 000 položek zboží skladem
Odrážka možnost dopravy zdarma
Odrážka sleva 10% na jaden nákup v roce pro každého registrovaného zákazníka
Odrážka solidní prodejce s tradicí
Odrážka bezplatné odborné poradenství při nákupu
Odrážka rychlé dodání zboží, síť vlastních poboček
Odrážka Ověřeno zákazníky - klikněte a přesvědčte se sami

© 2018 KAMÍR a Co spol. s r.o., tvorba e-shopu UNIPEX CZ s.r.o.