Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Impregnace Rapide Tex Waterproof Spray On, 300 ml

Vysoce kvalitní impregnace na vodní bázi, která obnovuje odolnost vůči vodě a zašpinění vnějších povrchů.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 81663

313,22 Kč bez DPH

A

379,00  Kč s DPH

Skladem

Související zboží

Další produkty

Popis produktu

  • Objednací číslo: 81663
  • Balení: 1/12
  • Hmotnost v kg: 0,3

Rapide Tex-waterproof spray-on je vysoce kvalitní a účinná impregnace na vodní bázi, která se nanáší nastříkáním mechanickým rozprašovačem na povrch materiálů. Obnovuje odolnost vůči vodě a zašpinění vnějších povrchů textilií hi-tech outdoorového i standardního oblečení bez omezení prodyšnosti. Impregnace je plně využitelná také pro kočárky, moto kombinézy, batohy, cyklo-brašny, moto brašny, přikrývky na koně, stany, slunečníky atd.
Pro dobrý výsledek doporučujeme oblečení nejprve vyprat a ostatní materiály důkladně vyčistit.

Návod k použití:

Doporučujeme nejprve vyprat v Rapide Tech Wash. Důkladně vymáchejte, aby se odstranily všechny zbytky pracího prostředku. Důležité upozornění: Před použitím přípravek důkladně protřepejte!!! Usazené části směsi se po protřepání rozpustí a obsah je opět připraven k použití. Prostředek můžete použít na suchý i mokrý materiál. Po nastříkání ihned rozetřete přípravek hadříkem nebo houbičkou tak, aby nezůstaly viditelné zbytky přípravku na povrchu. Při nedodržení okamžitého rozetření přebytečného množství na povrchu textilie může impregnace zanechat po zaschnutí bílé skvrny. Sušte v sušičce při nízké teplotě nebo nechte volně schnout. Pozor, vždy se řiďte pokyny pro praní na štítku oděvu/výrobku.

Tento výrobek neobsahuje žádné hnací chemické látky rozprašovačů, silikony, fluorouhlovodíky. Povrchově aktivní látky v tomto přípravku vyhovují kriteriím pro biologické odbourávání. Chraňte před mrazem.

Zákazníci také hledají jako: impregnace kůže, čištění kůže

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: