KAMIR

Prořezávač srsti Bamboo Groom velký s nerezovými noži

Kartáč je vyrobený z bambusu a má nerezové zuby. Je určený pro zvířata se střední a dlouhou srstí. Kartáč odstraní zamotanou srst, která může způsobit velké obtíže. Má ergonomickou rukojeť.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 50820
Prořezávač srsti Bamboo Groom velký s nerezovými noži Hřeben na srst Bamboo Groom velký vyčesávací s nerezovými noži
Prořezávač srsti Bamboo Groom velký s nerezovými noži Hřeben na srst Bamboo Groom velký vyčesávací s nerezovými noži

314,05 Kč bez DPH

A

380,00 s DPH

Skladem

Související zboží

Další produkty

Popis produktu

  • Objednací číslo: 50820
  • Balení: 1/12
  • Hmotnost v kg: 0,135

Rozměr: délka 17 cm, šířka 8 cm, délka zubu 5 cm.

Značka BAMBOO GROOM jsou ručně vyrobené bambusové hřebeny a kartáče pro úpravu srsti. Bambus je bohatý, obnovitelný přírodní zdroj s mnoha pozoruhodnými vlastnostmi, což z něj činí vynikající materiál pro naše nástroje pro péči!

Kolekce Bamboo Groom obsahuje různé druhy nástrojů pro péči o srst, včetně hřebenů a kartáčů. Kolekce nabízí všechny potřebné nástroje potřebné pro správné ošetřování domácího mazlíčka všech velikostí se všemi druhy srsti.

Proč si vybrat bambus? Bambus je udržitelný i silný. Bambus je 100% přírodní a biologicky odbouratelný. Výroba nástrojů pro péči o srst má velmi malý vliv na životní prostředí. A víte, že bambus se používá k stavbě domů, mostů, oplocení, nábytku a podlahových krytin? Jeho síla a trvanlivost umožňují vytvářet vysoce kvalitní nástroje pro péči o srst.

Každý hřeben a kartáč jsou pečlivě vyrobeny a to ručně. Každý z produktů Bamboo Groom je pečlivě ručně vyřezávaný a následně leštěn přírodním olejem, aby byla zajištěna hladká a voděodolná povrchová úprava. Vkládá se do nich zesílená tkanina na každou podložku/štětinovou vložku tak, aby se chlupy nedostaly zpět do hlavy kartáče, což je velmi častá stížnost u konkurenčních produktů pro úpravu srsti.

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Ohodnoťte tento produkt

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude použit v případě zaslání odpovědi na recenzi.


Hodnotím produkt jako:

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].