Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Geloren Horse - kloubní výživa pro koně - višeň, 90 tbl

Geloren Horse HA je výživa určená pro ochranu a regeneraci pohybového aparátu. Obsahuje 3 nejúčinnější látky v maximální koncentraci.
Geloren Horse HA - želé pro výživu kloubů s obsahem hyaluronátu sodného, chondroitin sulfátu a želatiny.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 89478
Geloren Horse - kloubní výživa pro koně - višeň, 90 tbl Geloren Horse - kloubní výživa pro koně, 90 tbl
Geloren Horse - kloubní výživa pro koně - višeň, 90 tbl Geloren Horse - kloubní výživa pro koně, 90 tbl

1 382,61 Kč bez DPH

C

1 590,00  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 89478
  • Balení: 1/6
  • Hmotnost v kg: 1,35

Geloren Horse HA je unikátní kloubní výživa nejen pro koně.

Obsah účinných látek v jedné žvýkací tabletě

  • 60 mg kyseliny hyaluronové - přírodní polysacharid, který tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty a je přirozenou součástí pojivových tkání v těle. Díky schopnosti silně vázat vodu slouží v kloubní tekutině jako lubrikant a tlumič nárazů a potlačuje degradaci kloubní chrupavky.
  • 285 mg chondroitin sulfátu - důležitým stavebním kamenem kloubní chrupavky a ostatních pojivových tkání – kostí, šlach, vazů. V chrupavce dokáže zadržovat vodu, čímž jí dává pružnost. Svými vlastnostmi obnovuje rovnováhu složení kloubní tekutiny.
  • 2 334 mg želatiny -  přírodní rozpustná bílkovina, která je důležitým zdrojem aminokyselin glycinu a prolinu, látek významných pro tvorbu kolagenu. Hraje velmi podstatnou roli při tvorbě a regeneraci vazivových tkání, výživě kloubů a chrupavek.

Denní dávka Geloren Horse HA

  • 3 ks pro dospělé koně (400kg a více)
  • 2 ks pro poníky a mladé koně (do 400kg)

Startovací dávka

  • dvojnásobek denní dávky po dobu 2 týdnů

Balení obsahuje 90 gelových tablet v podobě želatinových kostek a vystačí na měsíční kúru pro dospělého koně. Dle doporučení se GelorenHA užívá denně po dobu 2 měsíců, poté se na 2 měsíce vysadí a následně se celý cyklus nejméně dvakrát opakuje. Celoroční užívání nemá žádné negativní následky, nicméně je nadbytečné a nemá žádný významný efekt. Účinek produktu se objevuje již po 2 týdnech užívání a naplno se projeví po 2 měsících. V poslední fázi artrózy Geloren horse zastavuje degeneraci, pomáhá od bolesti a navrací kloubní prostředí do správné rovnováhy.

Geloren Horse HA představuje nejnovější péči o klouby a pohybový aparát. Při nadměrném pohybu, kloubním onemocnění, nebo díky stáří koně, dochází k degradaci kyseliny hyaluronové v kloubu a tím se výrazně sníží lubrikace kloubu a může dojít až k nevratnému poškození chrupavky. Zvýšením množství kyseliny hyaluronové v těle se zvýší lubrikace kloubu a omezí se nevratné poškození kloubu.

Balení:

1350g ± 30g/3 x 30 gelových tablet

 

Podívejte se také na naší kompletní nabídku jezdeckých potřeb a potřeb pro koně.

 

Soubory ke stažení

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: