Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Felix Tasty Shreds lahodný výběr z ryb ve šťávě - losos a tuňák 4×80 g

Felix Tasty Shreds je nové kompletní krmivo pro mlsné jazýčky. Obsahuje kapsičky s lososem a tuňákem ve šťávě. Kapsičky jsou chutné a dodají Vaší kočce potřebné živiny.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 51587
Felix Tasty Shreds lahodný výběr z ryb ve šťávě - losos a tuňák 4×80 g Kapsička pro kočky Felix výber z ryb ve šťáv 4 x 80 g.
nové
Felix Tasty Shreds lahodný výběr z ryb ve šťávě - losos a tuňák 4×80 g Kapsička pro kočky Felix výber z ryb ve šťáv 4 x 80 g.

45,22 Kč bez DPH

C

52,00  Kč s DPH

Skladem

Související zboží

Další produkty

Popis produktu

  • Objednací číslo: 51587
  • Balení: 1/12
  • Hmotnost v kg: 0,32

Složení:
S lososem ve šťávě: maso a výrobky živočišného původu (16%), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (losos 4%), minerální látky, cukry, oleje a tuky, vedlejší výrobky rostlinného původu.
S tuňákem ve šťávě: maso a výrobky živočišného původu (16%), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (tuňák 4%), minerální látky, cukry, oleje a tuky, vedlejší výrobky rostlinného původu.

Analytické složky: vlhkost 78%, protein 13.5%, obsah tuku 2.8%, obsah anorganických látek 2.6%, hrubá vláknina 0.05%, kyselina linolová (omega-6 MK) 0.5%.

Doplňkové látky: m.j./kg: vitamin A 800, vitamin D3 120, vitamin E 18, mg/kg: síran železnatý monohydrát: (Fe:9.3), jodičnan vápenatý bezvodný: (I:0.23), síranměďnatý pentahydrát: (Cu:0.8), síran manganatý monohydrát: (Mn:1.8%), síran zinečnatý monohydrát (Zn: 16), taurin: 500. Zchutňující látky.

Krmný návod: dospělou kočku o průměrné hmotnosti (4kg) krmte 3 až 4 kapsičkami denné, nejméně ve 2 samostatných dávkách. Uvedené krmná dávka je určena pro středně aktivní dospělé kočky v přirozeném prostředí. Individuální potřeby se mohou lišit a krmnou dávku je proto nutné přizpůsobit tak, aby si vaše kočka udržela optimální hmotnost.

Podávejte při pokojové teplotě.
Čistá čerstvá pitná by měla být vždy k dispozici.

Krmivo skladujte na chladném a suchém místě.
Uchovávejte ho mimo dosah dětí a zvířat, zabráníte tak případnému udušení.

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: