Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Felix Fantastic Junior losos a kuře v želé 4×85 g

Výhodné balení kapsiček pro koťata ve dvou příchutích. 

  • 2x Lahodný výběr v želé kuře
  • 2x Lahodný výběr v želé losos

Více informací o produktu

Objednací číslo: 51908
Felix Fantastic Junior losos a kuře v želé 4×85 g felix junior

49,11 Kč bez DPH

C

55,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 51908
  • Balení: 1/12
  • Hmotnost v kg: 0,34

Felix Fantastic receptury kapsiček, jsou plnohodnotnými krmivy pro mláďata koček, do věku 1 roku. Měkké kusy masa v aromatickém aspiku jsou ideálním startovacím krmivem.

Složení:

S lososem: Maso a výrobky živočišného původu (z čehož losos 4 %), výtažky z rostlinných bílkovin, ryba a rybí deriváty, minerální látky, různé cukry,
S kuřetem: Maso a výrobky živočišného původu (z čehož kuře min. 4 %), výtažky z rostlinných bílkovin, ryba a rybí deriváty, minerální látky.

Nutriční hodnoty: Obsah vlhkosti 75,0 %, Syrové bílkoviny 15,4 %, Syrové oleje a tuky 3,6 %, Syrový popel 2,2 %, Syrové vlákniny 1 %

Parametry

ZnačkaFelix
Složení krmivadrůbež, kuře, losos, ryba, želé
Stáří/kondice kočky Březí a kojící, kotě

Zákazníci také hledají jako: krmivo pro kotě Felix Fantastic Junior, krmivo pro koťata Felix Fantastic Junior kapsička, Kapsičky pro koťata Felix Fantastic Junior, kapsičky kotě Junior

Související zboží

Alternativní zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].