KAMIR

Felix Fantastic hovězí a kuře v želé 4×85 g

Křehké kousky hovězí a kuře v želé, aby se Vaše kočka mohla do chutného krmiva pořádně zakousnout! Zároveň jsou zdrojem omega-6 mastných kyselin a mají správnou kombinaci vitamínů, aby udržely vaši kočku plnou energie a připravenou k uličnictví!

Více informací o produktu

Objednací číslo: 51606
Felix Fantastic hovězí a kuře v želé 4×85 g Kapsička pro kočky Felix želé hovězí+kuře 4×85g.
Felix Fantastic hovězí a kuře v želé 4×85 g Kapsička pro kočky Felix želé hovězí+kuře 4×85g.

39,13 Kč bez DPH

C

45,00 s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 51606
  • Balení: 1/12
  • Hmotnost v kg: 0,34

Kompletní krmivo pro dospělé kočky.
FELIX® Fantastic je řada neodolatelných krmiv, která vypadají, voní a chutnají tak lahodně, jako jídlo, které byste sami uvařili. Každá receptura, vyrobená z kvalitních surovin, obsahuje křehké kousky v želé, aby se vaše kočka mohla do chutného krmiva pořádně zakousnout! Zároveň jsou zdrojem omega-6 mastných kyselin a mají správnou kombinaci vitamínů, aby udržely vaši kočku plnou energie a připravenou k uličnictví! Jsou plná dobrot a uspokojí 100 % denních potřeb vaší kočky, když jsou podávána podle krmného návodu.

  • 100% kompletní a vyvážené.
  • Vitamíny D a E.
  • Zdroj omega-6 mastných kyselin.
  • Bez přidaných umělých konzervantů.

Krmný návod: dospělou kočku o průměrné hmotnosti (4 kg) krmte 4 kapsičkami denně, nejméně ve 2 samostatných dávkách. Uvedená krmná dávka je určená pro středně aktivní dospělé kočky v přirozeném prostředí. Individuální potřeby se mohou lišit a krmnou dávku je proto nutné přizpůsobit tak, aby si Vaše kočka udržela optimální hmotnost. Podávejte při pokojové teplotě.
Dospělou sterilizovanou/ kastrovanou kočku o průměrné hmotnosti (4 kg) krmte 3 kapsičkami denně, nejméně ve 2 samostatných dávkách.

Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici.

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: