KAMIR

Elektrický bič HOT-SHOT s nástavcem 60 cm zelený

Elektrický bič HOT-SHOT komplet s nástavcem 60 cm zelený - výkonný model elektrického poháněče s vyměnitelnými nástavci vyrobenými ze speciálních karbonových vláken, který je vhodný zejména pro pohánění prasat i skotu. Standardně se dodává s nástavcem 60 cm a je napájen 6ks malých 1,5V monočlánků, které nejsou součástí dodávky.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 33408
Elektrický bič HOT-SHOT s nástavcem 60 cm zelený
Elektrický bič HOT-SHOT s nástavcem 60 cm zelený

2 942,15 Kč bez DPH

B

3 560,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 33408
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,63
  • Značka: UKAL ELEVAGE
Nutné znalosti:

Chovatelské a zootechnické výrobky nabízené společností KAMÍR a Co spol. s r. o. vyžadují určitou úroveň znalostí a zkušeností v oboru. Používání těchto výrobků je nutné přizpůsobit druhu, plemeni a kategorii chovaných zvířat, jejich zdravotnímu stavu a podmínkám, kde jsou zvířata držena apod. V případě pochybností o vhodnosti použití výrobku doporučujeme konzultaci s odborníkem, naším odborným poradcem nebo veterinářem.

Soubory ke stažení

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].