Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Dřevěný domeček pro křečka Trixie Luka, 14×7×14 cm

Celodřevěný domeček pro křečky. Vyrobeno z jehličnatého dřeva bez pryskyřičných kanálků, protože pryskyřice může být pro některá zvířata jedovatá. Použité lepidlo je netoxické a skládá se ze směsi kaučuku nebo celulózy.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 57163
Dřevěný domeček pro křečka Trixie Luka, 14×7×14 cm Křeček domeček Trixie, dřevo, 14×7×14 cm.

90,91 Kč bez DPH

C

110,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 57163
  • Balení: 1/3
  • Hmotnost v kg: 0,226
  • Materiál / složení: jehličnaté dřevo s kůrou
  • Značka: TRIXIE CZ, SE

Rozměr: 14×7×14 cm.

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].